Wypisanie Team Online w stopce

Założony przez  Bekamax.

Potrzebuję jedynie, aby ktoś mi powiedział gdzie robię błąd i jak powinno to wyglądać.

Do szablonu index dodaję: 
 <script type="text/javascript">
    var current_online = {$teamonline};
</script>
 

Do szabolnu index_whosonline dodaję:
<script type="text/javascript">
$( document ).ready(function() {
$( "adm" ).append( document.createTextNode( current_online ) );
});
</script>

No i następnie również w szablonie index_whosonline dodaję sobie kod: <adm></adm>
Nie wypisuje mi jednak niczego, gdzie popełniłem błąd?
Ardex napisał 01.10.2016, 19:03:
Zapoznaj się z i popraw stopkę forum.
A moglbym wiedziec co jest zlego w mojej stopce? Mam taka od powstania forum i zawsze uzyskiwalem od was pomoc.
Łukasz napisał 01.10.2016, 23:32:
Nie widać przekierowania do naszego forum.
Poprawione, przepraszam i liczę teraz na pomoc. :)
Nie widzę, aby było to gdziekolwiek na twoim forum.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Gdyż usunąłem zawartość tych plików, bo liczyłem, że nie będzie to potrzebne.
Już je wrzuciłem ponownie.

(Administracja online ma być w stopce, nad użytkownikami aktualnie online).
Sprawdź co zwraca zmienna {$teamonline}. Nie wykonasz na tym żadnej operacji matematycznej.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Sprawdzałem już i wypisuje mi ładnie same nicki w postaci tekstowej.
Pousuwałem tabele specjalnie po to, abym miał sam tekst i mógł go wywołać właśnie tam w stopce.
Aa, spojrzałem się na current_users zamiast na current_online. Nie przypisujesz tego do zmiennej jako string, dlatego (Musisz mieć to w cudzysłowie lub apostrofie).
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Gdy robię tak jak proponujesz to zamiast wypisać mi danego administratora online wypisuje mi "current_online".
W tym miejscu:

$( document ).ready(function() {
$( "adm" ).append( document.createTextNode( "current_online" ) );
});
current online masz dodać jako zmienną, nie jako string . Jako string musi być samo to co zwraca zmienna {$teamonline}.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Mam dokładnie tak zrobione jak pokazałeś, no i możesz zobaczyć na forum co mi wypisuje w stopce. :)
Się powtórzę.

(02.10.2016, 17:22)Divir napisał(a): W tym miejscu:

$( document ).ready(function() {
$( "adm" ).append( document.createTextNode( "current_online" ) );
});
current online masz dodać jako zmienną, nie jako string
Tym kodem wskazałem ci tylko miejsce, w którym miejscu masz zamienić string na zmienną.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Niestety nie mam pojęcia jak to zrobić. :)
Usuń tam cudzysłowie przy current_online.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Gotowe.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości