MyFacebook Connect_#4_stable jak zainstalować? (nie bijcie po łapach)

Konfiguracja  Założony przez  Maciej Lachowicz.

Czeeeść! Nie bijcie po łapach ale wróciłem do mybb po bardzo długim czasie, na ogół wszystko proste ale chciałem zainstalować MyFacebook Connect_#4_stable, z tego linka https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=32 ale mam tyle plików, że nie wiem co z nimi wszystkimi robić, powie ktoś co i jak po kolei? Może macie jakiś lepszy plugin na rejestracje poprzez facebook? Gdyby ktoś jeszcze miał "najbardziej rozkrzyczani SB" na 1,8,7 byłbym wdzięczny bo mi się przedawnił plugin.
Szogi1910 napisał 22.09.2016, 10:51:
Na tutejszym forum panuje zasada
jeden wątek = jeden problem.
Wrzucasz wszystkie pliki na ftp zachowując ich strukturę i po tym przechodzisz do acp - pluginy i aktywujesz plugin
mam takie coś przy instalowaniu go A connection test has been made, and your server's 443 port seems to be closed. Facebook needs port 443 open to communicate and authenticate users. This test might fail under certain circumstances: you can still install the plugin and give it a try by clicking here, but keep in mind that the connection test has returned an invalid response. If:

[*]you are running on a [b]dedicated or premium hosting, you most probably have access to a port manager or something similar. You can easily open 443 port on TCP protocol by accessing the manager.[/b]
[*]you are running on a [b]shared hosting, or you don't have access to a port manager, you must contact your host and ask for port 443 to be opened for you. This is the only way to let your users login and register with Facebook.[/b]
The installation has been aborted for security reasons.

Pisalo coś żeby dodać PluginLibrary to wkleiłem na serwer ale nie mogę zainstalować też nie wiem o co chodzi żadnego komunikatu.
Masz napisane (2. gwiazdka cię interesuje), że musisz napisać do hostingu, aby odblokowali port 443. Hostujesz na cba, a więc wątpię, aby to zrobili. Najlepiej się przesiąść na coś innego.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(22.09.2016, 19:57)Divir napisał(a): Masz napisane (2. gwiazdka cię interesuje), że musisz napisać do hostingu, aby odblokowali port 443. Hostujesz na cba, a więc wątpię, aby to zrobili. Najlepiej się przesiąść na coś innego.

hostuje na hosting house, ten link już nieaktywny, przeniosłem się, kupiłem domene
Napisali mi, że muszę mieć certyfikat ssl, co teraz?
Musisz kupić takowy certyfikat ewentualnie poszukać jakiegoś darmowego
Mam włączony teraz i nadal ten komunikat.
Spróbuj od nowa zainstalować ten plugin wg. tego poradnika: http://www.mybboost.com/thread-how-to-install.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości