kolorowe fa-fa przy działach.

Założony przez  smxPL.

Witam, jak zrobić coś tego typu, że w różnych działach są kolory fa-fa? ss: http://i.imgur.com/1AcQXkC.png

<elseif $forum['fid'] == 25 then>fa fa-trash<elseif $forum['fid'] == 24 then>fa fa-suitcase</if>

taki mam kod, i jak zrobić żeby te działy miały inny kolor fa-fa?
Po prostu ostyluj je w css (nadaj im color).
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
ale jak? ;-; dlatego założyłęm ten temat..
w global.css odnajdz .forum off czy .forum on (w zależności od tego jaką ikonke aktywności chcesz zmienić) i po prostu dodaj color
zacznijmy od tego, że ja nie chcem zmienić ikony aktywności, ja to chcem tylko dla 1 działu i żeby ten kolor był na stałe, a nie że zamknięta itp.....
Sam dodałeś ten kod co podałeś w 1 poście? Jeżeli tak to jest on niepotrzebny.
Pokaż szablon: opis działów -> forumbit_depth2_forum.
<tr>
<td class="{$bgcolor}" align="center" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}"><i class="<if $forum['fid'] == 2 then>fa fa-info-circle <elseif $forum['fid'] == 3 then>fa fa-cube<elseif $forum['fid'] == 4 then>fa fa-ban<elseif $forum['fid'] == 5 then>fa fa-puzzle-piece <elseif $forum['fid'] == 6 then>fa fa-shield<elseif $forum['fid'] == 8 then>fa fa-times<elseif $forum['fid'] == 9 then>fa fa-users<elseif $forum['fid'] == 10 then>fa fa-cloud<elseif $forum['fid'] == 14 then>fa fa-street-view<elseif $forum['fid'] == 15 then>fa fa-star<elseif $forum['fid'] == 16 then>fa fa-music<elseif $forum['fid'] == 17 then>fa fa-map<elseif $forum['fid'] == 18 then>fa fa-car<elseif $forum['fid'] == 20 then>fa fa-medkit<elseif $forum['fid'] == 21 then>fa fa-fire<elseif $forum['fid'] == 22 then>fa fa-tasks<elseif $forum['fid'] == 25 then>fa fa-trash<elseif $forum['fid'] == 24 then>fa fa-suitcase<elseif $forum['fid'] == 32 then>fa fa-desktop</if>"></i></div></td>
<td class="{$bgcolor}">
<a href="{$forum_url}" class="ttip">{$forum['name']} <div class="smalltext">{$forum['description']}</div></a>{$forum_viewers_text}{$modlist}{$subforums} <br />

</td>
<td class="{$bgcolor} dnone" align="center" style="white-space: nowrap"><i class="fa fa-commenting"></i> {$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</td>
<td class="{$bgcolor} dnone" align="center" style="white-space: nowrap"><i class="fa fa-comments"></i> {$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
<td class="{$bgcolor}" align="right" style="white-space: nowrap;">{$lastpost}</td>
</tr>
Uh, nie sądzę, aby było to zbyt dobre rozwiązanie. U nas w dziale z poradnikami jest o wiele lepsze.

Możesz przecież zrobić w css coś typu:

.fa-trash { color: red; }
Nie wiem jaką masz strukturę kodu i ciężko tak wymyślać.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Divir testowałem to już, nie dziala :v
.fa fa-trash {color:blue
A tak?

Alboo.. do fa fa dodaj osobną klasę np. forum_status_fid_2 z CSS
.forum_status_fid_2 {color:blue
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(13.09.2016, 17:25)smxPL napisał(a): Divir testowałem to już, nie dziala :v
Działa na pewno. Jedynie musisz użyć zbadaj element i sprawdzić co ci nadpisuje to ostylowanie (jakaś regułka w innym miejscu).
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Fyeem, dalej nic. Tego po prostu nie da się zrobić. background-color działa, ale sam color już nie chce działać. :/

Divir, klasa forum-off. Co mam zrobić, żeby akurat na tą ikonkę to nie działało? ;/
Podsumowując, chcesz, aby na ikonkę forum aktywnego o fidzie 2 działała klasa z kolorem, która pokoloruje font awesome?

Wrzuć to na jakiś darmowy hosting i podziel się linkiem.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Tak, żeby na zawsze ten kolor był na dany dział.

Tu masz link: http://mta-todaygame.xaa.pl/forum/
Nie widzę tam żadnego działu aby sprawdzić.
Możesz dodać !important do tego koloru, aczkolwiek tego się powinno unikać.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości