Jak instalować w FTP Pliki

Założony przez  Friwer.

Jak instalować w FTP Pliki???
Przez przeniesienie ich. Uzyj klienta ftp.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
a jak??
Pobierz filezille.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Pobierz i zainstaluj klienta FTP, zaloguj się do serwera, przeciągnij pliki.
Co do programów polecam Ci filezilla lub Total Commander Ultima Prime. Dzięki temu masz FTP i notatnik z którego cały czas ja korzystam Notepad++
Tanie konta Premium (Netflix, Spotify,HBO i inne) - https://epremki.eu
A ja polecam klient WinSCP - przynajmniej u mnie nie zacina połączenie i nie ucina pliki jak FileZilla i nie jest przestarzały jak Total Commander (wyżej wspomnianej edycji Ultima Prime nie znam). Dodatkowo posiada SFTP, czyli szyfrowane połączenie między klientem, a serwerem (o ile hosting pozwala na SSH FTP). WinSCP jest w języku polskim i jest bardzo prosty w obsłudze - do wyboru mamy wygląd "commander", czyli dwuokienkowy, lub jednookienkowy - jak eksplorator Windows.

Jak wcześniej wspomniałem o SSH, to polecam program PuTTY na początek do nauki "chodzenia" po katalogach. Bardzo fajna sprawa, a można nauczyć się jak wyglądają struktury katalogów oraz komendy na serwerach. :)
Również polecam WinSCP, działa bez problemowo od ponad 2 lat w przeciwieństwie do wcześniejszego programu jakim był(a?) FilleZilla.
Ja używam FileZilla i dla mnie jest niezawodny.
Praktycznie codziennie od jakichś kilku miesięcy (kiedy hosting jako tako zrobił się w miarę popularny) systematycznie ktoś prosi o pomoc w zakresie wgrania czegoś FTP za niego. Używam programu FileZilla, na który jakiś czas temu przerzuciłem cię z Total Commandera - według mnie FileZilla działa płynniej i odczułem szybsze zrzucanie/wrzucanie plików.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości