My Advertisements

Konfiguracja  Założony przez  Goraj.

Witam chciałbym dodać nowe strefy w pluginie My Advertisements jednakże nie wiem do końca jak mam to zrobić ponieważ w menu można dodać tylko opis i nazwe strefy zatem jak mam dodać reklamę po bokach forum i na początku tematu (coś jak na MPC)?
W tym pluginie nie musisz tak kombinować. Zrób tak, w panelu bocznym tego forum, edytuj szablon ''index'' i wrzuć kod HTML tych reklam. Bodajże ten plugin dziala jako system odznak i system nagradzania użytkowników automatycznie. Nie do tworzenia reklam. Bodajże sam swego czasu miałem z nim problemy, wymagał sporych, ręcznych poprawek.

W Indexie masz kod tego szablonu, bo jest to boczny szablon współgrający, łatwy do edycji.
Dodajesz nową strefę w sensie opis i nazwę strefy jak to nazwałeś i dajesz zapisz ;) i masz te swoje strefy domyślne header, footer, postbit i swoją np Panel boczny co dodałeś i po prawej stronie masz Get Code klikasz w to, wyskakuje ci kod, kopiujesz i dodajesz do bocznego panelu i będzie się tam wyświetlało, powinieneś mieć coś takiego: {myadvertisements[zone_4]}

I odnośnie na początku tematu reklamy masz tam domyślną opcję postbit która wyświetla się pod każdym postem lub co X post zależnie jak ustawisz sobie ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości