Swoje konta na forum

Założony przez  Cezary Stasiak.

Ostatnio słyszałem: "Forum to społeczność [...] załóż sobie kilka profili, dyskutuj sam ze sobą" itd. Teraz chcę poznać Wasze zdanie. Czy opłaca się to robić?
To znaczy udawac ze masz ruch na forum ? Hm.. Nie.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
No w pewnym sensie, żeby ludzie wiedzieli, że jest "społeczność" na tym forum.
Informacje wziąłem z tąd: http://www.forum.optymalizacja.com/topic...jestracji/
1. stąd*
2. Na darmowe forum raczej ludzi nie zachęcisz.
3. Zależy, jak sobie poradzisz z tym potem.
Ardex napisał 11.08.2016, 17:23:
Odnośnie drugiego
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSPkhxD5fCARnuYagdhbkM...C6qmOmk5Dw]
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Dla mnie to głupota. Ludzie musieliby być naprawdę tępi by tego nie zauważyć, że to jedna i ta sama osoba. Jak ma się pomysł na forum i się umie zainteresować nim ludzi to się będzie miało dużą ilość userów.

Ad2) A co ma do tego czy forum jest na darmowym hostingu czy nie? Znałam fora, które będąc na darmowym hostingu miały więcej życia niż niektóre na płatnym! Można mieć dużo kasy, najlepszy płatny hosting, ale jak nie stworzy się atmosfery forum to dupa blada, pieniądze to nie wszystko!
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Dzięki za dobrą odpowiedź Blue,
ct8 to bardzo dobry hostinf
(11.08.2016, 19:11)Blue napisał(a): Dla mnie to głupota. Ludzie musieliby być naprawdę tępi by tego nie zauważyć, że to jedna i ta sama osoba. Jak ma się pomysł na forum i się umie zainteresować nim ludzi to się będzie miało dużą ilość userów.

Ad2) A co ma do tego czy forum jest na darmowym hostingu czy nie? Znałam fora, które będąc na darmowym hostingu miały więcej życia niż niektóre na płatnym! Można mieć dużo kasy, najlepszy płatny hosting, ale jak nie stworzy się atmosfery forum to dupa blada, pieniądze to nie wszystko!
2. Ograniczenia, domena, support. ;)
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(11.08.2016, 20:31)Fyeem napisał(a): 2. Ograniczenia, domena, support. ;)

Na serwerze współdzielonym też masz ograniczenia.
Domenę można mieć za darmo na rok.
Support udostępnia każda firma hostingowa, niezależnie od pakietu.
Używam hostingu ct8. Jak dla mnie jest niezawodny. Jak na razie mnie nie zawiódł. O supporcie nic nie wiem, ponieważ nie miałem potrzeby z jego korzystania. Ograniczeń nie widzę żadnych i na nim (co dla mnie jest najlepsze) nie ma reklam na założonej przez nas stronie. Wszystko za całkowitą darmochę.
(11.08.2016, 20:31)Fyeem napisał(a):
(11.08.2016, 19:11)Blue napisał(a): Dla mnie to głupota. Ludzie musieliby być naprawdę tępi by tego nie zauważyć, że to jedna i ta sama osoba.  Jak ma się pomysł na forum i się umie zainteresować nim ludzi to się będzie miało dużą ilość userów.

Ad2) A co ma do tego czy forum jest na darmowym hostingu czy nie? Znałam fora, które będąc na darmowym hostingu miały więcej życia niż niektóre na płatnym! Można mieć dużo kasy, najlepszy płatny hosting, ale jak nie stworzy się atmosfery forum to dupa blada, pieniądze to nie wszystko!
2. Ograniczenia, domena, support. ;)

Ale na forum chodzi przede wszystkim o atmosferę jaka tam panuje, a nie od ilości pluginów, skórek i nawalonych funkcji. Ważne by można było pisać i się wypowiadać, by działał shoutbox i tyle wystarczy.
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
(11.08.2016, 21:13)Blue napisał(a):
(11.08.2016, 20:31)Fyeem napisał(a):
(11.08.2016, 19:11)Blue napisał(a): Dla mnie to głupota. Ludzie musieliby być naprawdę tępi by tego nie zauważyć, że to jedna i ta sama osoba.  Jak ma się pomysł na forum i się umie zainteresować nim ludzi to się będzie miało dużą ilość userów.

Ad2) A co ma do tego czy forum jest na darmowym hostingu czy nie? Znałam fora, które będąc na darmowym hostingu miały więcej życia niż niektóre na płatnym! Można mieć dużo kasy, najlepszy płatny hosting, ale jak nie stworzy się atmosfery forum to dupa blada, pieniądze to nie wszystko!
2. Ograniczenia, domena, support. ;)

Ale na forum chodzi przede wszystkim o atmosferę jaka tam panuje, a nie od ilości pluginów, skórek i nawalonych funkcji. Ważne by można było pisać i się wypowiadać, by działał shoutbox i tyle wystarczy.

Właśnie moje forum spełnia takie wymagania ;)

Myślę, że 1 konto nawet trzeba by było założyć dla sprawdzenia, czy są jakieś blędy od strony użytkownika, których administrator nie widzi.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości