najnowsze posty

Założony przez  SnowWolf.

wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: snovvtestuje.cba.pl (tak, to forum testowe i jest ono puste)
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Chciałem dodać tabelki z "najnowsze posty/tematy". 
   
   



Chciałem dodać plugin https://webboard.pl/thread-42250.html, ale po wklejeniu folderu inc wyskakuje bląd (ss): 
   

Może polecicie inny plugin/skrypt?
(albo jak mozna to naprawic/zmienić)
Z góry dzieki za jaka kolwiek pomoc
Popraw screeny, poprawimy blad
Przeczytaj treść błędu i go sobie przetłumacz, następnie spraw by plik którego nie ma - pojawił się tam gdzie jest wskazane, lub po prostu poprawnie instaluj pluginy - w całości, nie widzimisie
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
(07.08.2016, 21:30)Supryk napisał(a): Popraw screeny, poprawimy blad
Juz działa (mam nadzieje....)

(07.08.2016, 21:33)ficus napisał(a): Przeczytaj treść błędu i go sobie przetłumacz, następnie spraw by plik którego nie ma - pojawił się tam gdzie jest wskazane, lub po prostu poprawnie instaluj pluginy - w całości, nie widzimisie

Ten plik znajduje się w tym folderze.. I tu pojawia sie problem :v

   
Czytaj błąd -> masz tam dokładną ścieżkę podaną.
Plik topStats.lang.php nie znajduje się w folderze admin, na screenie nie masz otwarte tego folderu na serwerze, ale gwarantuje Ci, że pliku tam nie ma.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
(07.08.2016, 21:42)ficus napisał(a): Czytaj błąd -> masz tam dokładną ścieżkę podaną.
Plik topStats.lang.php nie znajduje się w folderze admin, na screenie nie masz otwarte tego folderu na serwerze, ale gwarantuje Ci, że pliku tam nie ma.
Chodzi o ten folder? 
   

Skopiowałem cały folder z pluginu do inc na serwerze
Przy przenoszeniu pliku na ftp miales zaznaczone zmienianie wielkosci liter na male. Popraw S w srodku na wielkie.

I tak.. O ten folder chodzi.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(07.08.2016, 21:54)Fyeem napisał(a): Przy przenoszeniu pliku na ftp miales zaznaczone zmienianie wielkosci liter na male. Popraw S w srodku na wielkie.
Zmieniłem litere, moglem wejsc do "plugins" i wziałem "instaluj" i wyskoczył BŁĄD... 
   
Ten sam blad z kazdym plikiem, ktory wgrales. Tym razem w inc_plugins_
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Dobra, wywalilem wszystkie pliki. Wgrałem na nowo (odznaczyłem zmiane wielkosci liter) i udało mi sie wgrac :P

Jeszcze jeden problem został:

4. Dodaj do panelu bocznego (np. w szablonie index) wymagane zmienne dla poszczególnych modułów:
(Nie ogarniam XD)

Fyeem, pomożesz? ;p
Patrz: na stronie, z ktorej pobierales plugin, masz taka liste w klamrach z opisem. W panelu bocznym na forum w szablonie index, dodaj same te dziwne nazwy w klamrach.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(07.08.2016, 22:08)Fyeem napisał(a): Patrz: na stronie, z ktorej pobierales plugin, masz taka liste w klamrach z opisem. W panelu bocznym na forum w szablonie index, dodaj same te dziwne nazwy w klamrach.

gdzie znajduje sie ten index? (gdzie to mam wkleic)
Szablony, Twoj szablon, Strona glowna, index
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
<html>
<
head>
<
title>{$mybb->settings['bbname']}</title>
{
$headerinclude}
<
script type="text/javascript">
<!--
lang.no_new_posts "{$lang->no_new_posts}";
lang.click_mark_read "{$lang->click_mark_read}";
// -->
</script>
</
head>
<
body>
{
$header}
<
class="buttons" style="float: right;"><class="fa fa-angle-right"></i></a>
<
class="clickedbuttons" style="float: right;"><class="fa fa-angle-left"></i></a>
<
div class="forums" style="float: left;width: 80%;">
{
$forums}
</
div>
<
div class="sidebar" style="float: right;width: 19%;">
 <table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}cellpadding="{$theme['tablespace']}class="tborder" style="clear: both;">
<
tr>
<
td class="thead" colspan="2">

Tutaj wpisz tytuł

</td>
</
tr>
<
tr>
<
td class="trow1">

Tutaj wpisz treść

</td>
</
tr>
</
table>


</
div>

<
br class="clear" />
{
$boardstats}
{
$footer}
</
body>
</
html



^^^ Tak wygląda mój index. Gdzie mam wkleić te nawiasy, żeby ta tabelka była po prawej stronie?
   
Szogi1910 napisał 08.08.2016, 07:32:
Kody html/css umieszczaj w tagach [code]/[php]
Na koncu 19 linijki przed 20.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości