Niewidzialny odstep w headerze?

Założony przez  Creativek.

wersja skryptu MyBB:1.8.7 
adres forum:ods-clan.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Witam.
Wgrałem styl corpotare zedytowałem go wszystko ładnie pięknie było i działało, do czasu wczorajszej aktualizacji. Po aktualizacji zaważyłem odsetp przed headerem szukalem go w szablonach, stylu nie mogę znależć, proszę o pomoc ::)
Pozdrawiam w ten niedzieli poranek :) 
https://scr.hu/pRX69G
Zbadaj element...
Jakie masz pluginy ? Jaka aktualizacja ? Daj wiecej informacji ale najpierw zbadaj element,moze znajdziesz jakis znacznik br lub margin top w css, no nie wiem, poszukaj.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
konto testowe, gosc tego nie widzi
CBA pozdrawia.
Prawdopodobnie to jest odstęp na ich boks reklamowy, zaraz za tagiem otwierającym <body> masz coś takiego



// edit. Sprawdź w szablonie index, jako, że tylko na stronie głównej się wyświetla.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
konto testowe
login:konto
hasło:haslo1

Cytat:szukalem go w szablonach, stylu nie mogę znależć
Panowie mówie, że szukałem wiec troche przeczytania pierw się przyda :(
<html>
<
head>
{
$headerinclude}
<
script type="text/javascript">
<!--
    
lang.no_new_posts "";
    
lang.click_mark_read "";
// -->
</script>
</
head>
<
body
Raczej nie :/
Pluginy chyba to nic nie zmienią, aktualizacja była z 184 na 187
(07.08.2016, 09:19)Fyeem napisał(a): Jakie masz pluginy ? Jaka aktualizacja ? Daj wiecej informacji ale najpierw zbadaj element,moze znajdziesz jakis znacznik br lub margin top w css, no nie wiem, poszukaj.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Szukałem nie ma
(07.08.2016, 11:37)Creativek napisał(a): Szukałem nie ma
Czytaj ze zrozumieniem poczatek mojej wyp.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
https://scr.hu/8dz9XK
https://scr.hu/8dz9Xk
Sprobuj powylaczac po 3 pluginy.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
ktores konkretnie?
Wszystkie seriami po 3 czy iles..
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
WoW nie wiedziałem, że to wina pluga grupa steam sie klóci ze style pytanie czemu? :/

Przy probie reinstalacji pojawił mi sie problem:"Zbyt stara wersja skryptu MYBB, wymagana co najmniej 1801" ale ja mam 1807 wie ktos moze o co chodzi?
Tak, trzeba otworzyć plugin edytorem tekstowym, np notepad++ i zniemić kompatybilność z 180x na 1807
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości