Portale społecznościowe - ogólna dyskusja

Założony przez  Easy.

Przyznaję się - mam konto na NK. Ale coraz częściej myślę nad usunięciem konta bo wkurza mnie to ciągłe zapłać aby uzyskać dostęp do tego, owego. A poza tym ten nowy styl nie podoba mi się, taki klon Facebooka.
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Mam konto, ale wywalilem zdjecia itd. Czasami sie przydaje aby sie skontaktowac ze starymi znajomymi :D
Ja też wywaliłam zdjęcia, ale i tak się zastanawiam nad usunięciem konta bo coraz więcej moich znajomych ucieka z NK.
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Całkowicie sie zgadzam z Tobą panpomido NK to największa baza informacyjna w naszym kraju :D:D:D
10 sekund temu na fejszbuku
Cytat:Sprostowanie odnośnie pogłosek dotyczących zdjęć w reklamach
Ostatnio pojawiły się mylne pogłoski na temat wykorzystywania zdjęć użytkowników przez Facebooka. Nie należy im wierzyć. Te pogłoski dotyczyły aplikacji innych firm, a nie reklam wyświetlanych na Facebooku. Reklamy na Facebooku mogą zawierać niekiedy zdjęcie profilowe oraz imię i nazwisko użytkownika wraz z informacjami o pewnych czynnościach w portalu (np. zostaniu fanem danej strony). Więcej informacji można znaleźć w sekcji Centrum pomocy
ale i tak będziecie jechać po NK, tak po prostu, bo każdy jedzie.
Serwery CS REKSIO:))
Dobra, ja to dla odmiany pojadę po Facebook'u. Ostatnio bardzo dużo jest informacji o różnych aplikacjach czy skryptach do Facebooka, która mają "ułatwić" pracę z tym portalem. A najczęściej okazuje się, że dzięki nim można bardzo łatwo włamać się na konta osób korzystających z nich. Na [chyba] wp.pl czytałam, że podobno Facebook stracił kontrolę nad własnym serwisem. I weź tu człowieku załóż tam konto gdy okazuje się, że bardzo łatwo można narazić się ataki i wypływ prywatnych danych.
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości