Portale społecznościowe - ogólna dyskusja

Założony przez Easy.

Nasza-klasa.pl - czyli śmiech na sali, założyłem sobie już dawno konto, aby poszukać kilku znajomych z poprzedniej miejscowości gdzie mieszkałem. Teraz dwa - trzy razy na dzień przeglądam to i normalnie śmiech na sali, dostaję co trochę jakieś zaproszenia z kont serwisów internetowych i jakiś muzyków. A najbardziej denerwująca rzeczą są płatne serwisy w N-K.pl, takiej jak jakieś prezenty itp. To już nie jest ten sam projekt teraz, to jedynie maszynka do zarabiania pieniędzy i pokazywania swoich głupich zdjęć z chłopaki i dziewczynami, normalnie ogłoszenia dla zboków Co myślicie wy o tym portalu?

Drugim jakże ciekawym serwisem jest Lockerz.com, który nie jest tam żadnym głupim i oszustowskim skryptem, zbieramy punkty, które możemy wymienić na nagrody. Zaproszenie jeśli by ktoś chciał mogę wysłać, wystarczy podanie meila. Zostało mi chyba 20 zaproszeń do rozdysponowania. W ciągu jednego miesiąca zebrałem 62 punkty, 10 za grę która jest na początku, 2 za logowanie codziennie i 2 za pytania.
TaniDedyk.pl
Nasza-klasa.pl - Miałem tam konto, ale uznałem, że nie mam tam, co robić, więc je usunąłem. Co mną najbardziej wstrząsnęło, to jedno zdjęcie porno. Szczegółów nie ujawniam.

Lockerz.com - W to w ogóle nie wierzę. Robienie z ludzi idiotów i zarabianie na nich...
Co do NK, pojawiło się tam za dużo bajerów, które są nie potrzebne. Lepszym serwisem społecznościowym jest chyba facebook , wszystko ładnie i rozsądnie dobrane. Bez zbędnego przepychu i również można ze znajomymi porozmawiać.

Lockerz - nie jest oszustwem, lecz trzeba się dość długo trudzić by coś zdobyć. A dostawa jak jest, to zawsze paręnaście rzeczy dadzą, które idą jak ciepłe bułeczki.
Nasza klasa się popsuła. Wg mnie dlatego że zrobiła się dość duża konkurencja jeśli chodzi o portale społecznościowe i N-K teraz nie ma czym zaskoczyć. Osobiście korzystam już tylko z dwóch serwisów. FaceBook bo jest nowoczesny, i pełni rolę rozrywki i Populacja bo jako klient POPa mogę taniej sobie aktywować pakiety. Z N-K i Grona zrezygnowałem.
Lockerz mam tak konto i mam na nim ponad 450 punktów :D

Samemu mi się nie chce zbierać ,ale mój kolega też ma konto to i mi zbiera punkty. Wystarczy się raz dziennie zalogować i już się ma 2 punkty do przodu :)
No dobrze, NH to wiem co to a lokierz? Bo nawet nie wiem:-)
Lockerz to jedna badziewiasta strona która oszukuje ludzi. Tyle z mojej strony.
(06.11.2009, 12:52)virus4 napisał(a): Lockerz to jedna badziewiasta strona która oszukuje ludzi.

Mylisz się. Dziwne ,że jak coś zamawiałem to otrzymywałem co nie ?

No ale każdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów ...
virus4, nie zachowuj się jak dziecko. Może warto spróbować, a później oceniać. Połowa z was oczekuję nagród i efektów po kilku dniach, a żeby coś naprawdę dostać trzeba zbierać trochę czasu punkty.
i co, wymieniles juz punkty z lockerza.com?
realne sa te nagrody? bo ja zalozylem niedawno konto i zastanawiam sie czy ma to jakikolwiek sens czy pozniej bede musial sie czaic jak jakiekolwiek punkty uzbieram zeby je na cos wymienic.
(06.11.2009, 12:52)virus4 napisał(a): Lockerz to jedna badziewiasta strona która oszukuje ludzi. Tyle z mojej strony.

ZGADZAM SIĘ! Nawet tam konta nie mam :).
Powiem prosto NK to JEDEN WIELKI ŚMIETNIK

przykład proszę bardzo :


[Obrazek: 82069153993016080415.png]

13 MLN w tym momencie , tak już jest od dobrych 3,4 miesięcy

Naciągają

Co tu więcej Gadać
Ponad 13 milionów aktywnych użytkowników.

Mam dobitniej wytłumaczyć?
Serwery CS REKSIO:))
(06.11.2009, 12:52)virus4 napisał(a): Lockerz to jedna badziewiasta strona która oszukuje ludzi. Tyle z mojej strony.

Lockerz nie oszukuje :) Wszystko jest git.
Ja obecnie to tylko z fejsbuka korzystam. ;)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości