Forum laguje po zainstalowaniu TapaTalk

Błąd   Założony przez  Goraj.

wersja skryptu MyBB: 1.8
adres forumhttp://forum.g-craft.eu/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Czas ładowania się forum znacząco wzrasta z po instalacji wtyczki oczywiście po jej dezaktywacji wszystko śmiga jak należy i chciałbym wiedzieć czy to można jakoś "naprawić" czy to jest normalne że po zainstalowaniu Tapatalka forum ładuje się 3-5s?
Jest to chyba "normalne" posiadając Taptalka na forum - kiedyś także go miałem i forum także dłużej się ładowało, ale nie aż tak długo jak u Ciebię.
(29.07.2016, 14:01)Winchester napisał(a): Jest to chyba "normalne" posiadając Taptalka na forum - kiedyś także go miałem i forum także dłużej się ładowało, ale nie aż tak długo jak u Ciebie.

Słyszałem że obciąża on forum jednakże patrząc na inne fora używające go u mnie te obciążenie jest raczej przesadne
Wylacz tabele serwerow ktora i tak Ci nie dziala
(29.07.2016, 14:10)Supryk napisał(a): Wylacz tabele serwerow ktora i tak Ci nie dziala

Faktycznie Tapatalk nie obciąża teraz aż tak forum. Można byłoby wiedzieć czemu te pluginy ze sobą nie współpracują jakby w przyszłości udało mi się jakoś naprawić tabele i chciałbym jej używać
Nie wiem jak ta tabela działa, ale podejrzewam, że pobiera skądś dane - a np. nie moga pobrać / napotykając bład powoduje, że to odpytywanie o stan serwera trwa.. i trwa... i trwa.. co sztucznie wydłuża ładowanie forum. To tak na logikę, ale mogę się mylić.
(30.07.2016, 18:09)Łukasz Tkacz napisał(a): Nie wiem jak ta tabela działa, ale podejrzewam, że pobiera skądś dane - a np. nie moga pobrać / napotykając bład powoduje, że to odpytywanie o stan serwera trwa.. i trwa... i trwa.. co sztucznie wydłuża ładowanie forum. To tak na logikę, ale mogę się mylić.

To by miało sens gdyby forum lagowało tylko wtedy gdy wtyczka była by włączona jednakże problem się pojawia jedynie kiedy są włączone Tabela i Tapatalk



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości