zaokrąglenie avatarów z wyjatkiem - panel boczny

Szukam  Założony przez  ArCAno.

wersja skryptu MyBB:1.8.6
adres forum:http://cs-koscierzyna.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): W panelu bocznym mam zaokrąglone awatary, lecz jak chce dodac np ikonke steam do kontaktu (16x16) to automatycznie wymiary ikony steam powiekszaja sie do rozmiaru awatara. Pytanie, idzie zrobic tak aby awatary dalej były zaokrąglone z wyjatkiem tabeli 'kontakt z Administracja' ?

Nie pamietam dokładnie, ale do zaokrąglenia awatarow użyłem chyba tego
.favimg {
border-radius: 4px;
}
.sidebar .trow1 img, .sidebar .trow2 img {
    
width30px !important;
    
height30px;
    
border-radius30px;
    
bordersolid 2px #e2e2e2;
    
margin-right5px;
    
background#e2e2e2;


To odpowiada za cały panel boczny, za wszystkie obrazki w nim umieszczone. Musiałbyś, usunąć stąd radius oraz wymiary i wszędzie, ręcznie dodawać tam, gdzie chcesz mieć zaokrąglone. w kontakcie po prost nie.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(25.07.2016, 10:51)ArCAno napisał(a): Pytanie, idzie zrobic tak aby awatary dalej były zaokrąglone z wyjatkiem tabeli 'kontakt z Administracja' ?
Idzie zrobić. Do tej tabelki kontaktu z administracją dodaj osobną klasę, a potem do css dodaj
.twoja_klasa img {
    border-radius: 0 !important;
}
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości