Jak zmienić położenie lastpost

Założony przez  Cezary Stasiak.

wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: http://fgk.ugu.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Witam, chciałbym, aby lastpost był pod opisem mojego forum, a nie obok niego. Na przykład, jak na tym forum.
Przenieś po prostu zmienną. Która zmienna i szablon dowiesz się dzięki temu: https://webboard.pl/thread-45824.html

Nie wychodzi? Pokaż jak próbujesz.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Nie działa... na dodatek jeszcze znikły ikony informujące o stanie działu...

Próbuję tak:

<tr>
<td class="{$bgcolor}" align="center" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read ficons_{$forum['fid']}" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}"><i class="fa fa-comments"></i></div></td>
<td class="{$bgcolor}" align="right" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>
<td class="{$bgcolor}">
<strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$subforums}
<br>    
</tr>
</td>
tr to wiersz, a td komórka. U siebie zamykasz wiersz przed komórką. Zmień to i wejdź w końcu w linki, które ci wysyłamy i się z nimi zapoznaj. To jest podstawowa tabelka.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Zmieniłem to, ale i tak nie działa...
Pokaż jak próbujesz, bo ja żadnych zmian na forum nie widzę.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
<tr>
<td class="{$bgcolor}" align="center" width="1"><span class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}"></span></td>
<td class="{$bgcolor}">
<strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}<td class="{$bgcolor}" align="right" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>{$modlist}{$subforums}</div>
    </td>
</tr>
<tr>
<
td class="{$bgcolor}align="center" width="1"><span class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}id="mark_read_{$forum['fid']}"></span></td>
<
td class="{$bgcolor}">
<
strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>
{
$forum_viewers_text}
<
div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}{$lastpost}</div>
</
td>
</
tr
spróbuj to
Zasadę mam prostą i dobrze mi znaną, za każdą próbę pomocy: rep +1 :)
Działa, tylko jak mam usunąć tabelkę: "Ostatni post"?
Widac ze czekasz na gotowca, rzadko co sam cos grzebiesz.

nikt nie pomaga ? To próbuj sam, np rób to jak ja czyli zasada prób i błędów. Wiesz która to grupa szablonów? Wiesz.. teraz wchodź kolejno do każdego szablonu.

Wchodzisz w szablon.
Kopiujesz wszystko aby było pusto ctrl+x
Zapisujesz i odświeżasz strone
Jeżeli zniknie to co chcesz edytować to znaczy że to ten szablon
Wklej kod ponownie ctrl+v
Następnie przed edycja zrób sb kopię szablonu np wklej do notatnika
Zacznij grzebać w szablonie

No dopisuj sb jakieś znaki np. Hdhdhdh przed jakims kodem i za nim. Przez co będziesz wiedział co dany urywek kodu robi czy gdzie on się znajduje na stronie

Podpowiedź.. W pewnym szablonie musisz usunąć linijkę zaczynająca się od ' td'


Edit;edytowane kilka razy więc przeczytaj jeszcze raz

W innym szablonie natomiast możesz edytować sam układ lastpost bo widać że jest w 2 liniach a możesz zrobić aby był np w jednej by było ładniej czy jak tam chcesz

Który szablon? Zasada prób i błędów, to dosłownie 2min i wiesz który szablon i zajmiesz się za edycję

Edit2; LOL mój najdłuższy post xd nigdy się tak nie rozpisalem :D
Zasadę mam prostą i dobrze mi znaną, za każdą próbę pomocy: rep +1 :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości