Rozjechana stopka, aż do panelu bocznego i problem z nawigacją

Założony przez  Purely.

Wersja skryptu MyBB: 1.8.6
Adres forum: http://cs-kolonia.eu/
Na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Wspólnie ze znajomym chcieliśmy zmienić podstawową nawigację stylu Skill-Game. Nawigację udało nam się zmienić, jednakże po krótszej chwili działania cała nawigacja zniknęła, a stopka rozjechała się i znajduję się w panelu bocznym.
[spoiler]
[Obrazek: DR1NsUv.png]
[/spoiler]
[spoiler]
[Obrazek: 17zqzg1.png]
[/spoiler]
[spoiler]
[Obrazek: XqdGXp7.png]
[/spoiler]
Dla stopki nie czyścisz float i zostaje mu automatycznie nadany (bo przed nim sidebox go posiada - poczytaj ogólnie o float, ciężko to tutaj opisać i zrozumieć).
Możesz to wyczyścić nadając clear: both; dla stopki, czyli dla id board_stats.

Co do samej nawigacji to nie wiem o co konkretnie chodzi. Menu? Po prostu nie jest ostylowane (brak css dla poszczególnych klas i id).
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
@Divir: Tak właśnie! Chodzi o menu, konkretnie chodzi o to, że ono działało poprawnie i wyglądało bardzo dobrze jednakże po jakimś czasie po prostu wywalił nam taki błąd i nie wiemy co z tym zrobić. Co do tej stopki - wybacz, ale nadal nie rozumiem i czy dałbyś radę wytłumaczyć to krok po kroku? :c
Stopka:
Nadajesz clear: both; dla id board_stats. ID zapisujesz w taki sposób: #twoje_id, a więc całość będzie wyglądała tak:
#board_stats { clear: both; }

Menu:
Tutaj ci nie mogę pomóc takim gotowcem. Musisz wgrać sobie oryginalny styl i skopiować z niego odpowiednie klasy/id. Ewentualnie dodać oryginalne menu. Nie mam pojęcia jak wygląda to w oryginale, więc nie mam jak pomóc. Po prostu żadna z klas i id w html nie odnosi się do tych, co masz zdeklarowane w css.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Dziękuję bardzo - problem rozwiązany. :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości