Zmiana koloru belki w stylu Flatty 2.0

Założony przez  Radzio96.

wersja skryptu MyBB: 1.8.4
adres forum: warhammerm.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Witam,
Z góry przepraszam jeżeli to zły dział, jednakże potrzebuje pilnie pomocy. Chciałbym zmienić kolor belki, która mieści się przed logiem, lecz nie mogę znaleźć danej linijki kodu, bądź źle szukam. Oczywiście mogę udostępnić w razie potrzeb kod. Nazwa stylu -Flatty 2.0.

Poniżej zaznaczone, o którą belkę mi chodzi.

Z góry dziękuję za pomoc.
w css`ie {global} odpowiada za nią klasa: #panel .upper
Pomogłem? Doceń to ^.^
Wszystko ładnie pięknie, tylko po wpisaniu innego kodu koloru, kolor się nie zmienia :P.
#panel .upper {
    
background#2b352a;
    
color#fff;
    
clearboth;
    
padding20px 0px 35px;
    
border-bottom2px solid rgba(0000.2);


Zmieniasz background:
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Zmieniłem background, a co innego miałem zmienić? Może być to również wina tego, że po zjeździe na niższą partie forum dana belka podąża u góry?
Na jaki kolor chcesz zmienić tą belkę? Może to wina ciastek, że u Ciebie nic się nie zmienia? Spróbuj odświeżyć pamięć podręczną przeglądarki ;)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
Dobrze podany kod. Mi zmienia bez problemu.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Pokaż jak próbowałeś, a powiemy ci co zrobiłeś źle.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Jak to mogłeś zmieniać, jak nie zmieniłeś? :plask:


   
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Zaskoczyło, dziękuję za pomoc.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości