Brak możliwości czytania tematów po przeniesieniu forum

Błąd   Założony przez  hurtforum.

wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: http://hurtforum.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): Przeniosłem forum na inny hosting, ale pojawił się problem gdyż podczas wchodzenia w temat (w dział można wejść normalnie) pokazuje błąd 404, tak jakby nie było tych tematów na forum. Tematy również można tworzyć, ale nie da ich czytać, gdyż od razu pokazuje 404. CHMODy są poprawnie ustawione.
Sprobuj wylaczyc google seo. I dobrze by bylo gdybys zaktualizowal forum do 1.8. Wersja 1.6 juz od dawna nie jest wspierana.
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Na wyłączonym google seo również jest problem - próbowałem zanim napisałem temat. Wersje forum mam 1.8.7, poprawiłem już pierwszy post.
To włącz je teraz od nowa i sprawdź .htacces
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Jest włączone. Wrzucam .htacces do wglądu - Google SEO w ACP pokazuje, że jest wszystko w porządku.

RewriteEngine on

# Some hosts require RewriteBase to make RewriteRules work.
RewriteBase /

# Google SEO workaround for search.php highlights:
# Make this rule the first rewrite rule in your .htaccess!
RewriteRule ^([^&]*)&(.*)$ http://hurtforum.pl/$1?$2 [L,QSA,R=301]

# Google SEO 404:
ErrorDocument 404 /misc.php?google_seo_error=404

# Google SEO Sitemap:
RewriteRule ^sitemap\-([^./]+)\.xml$ misc.php?google_seo_sitemap=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Forums:
RewriteRule ^Forum\-([^./]+)$ forumdisplay.php?google_seo_forum=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Threads:
RewriteRule ^Temat\-([^./]+)$ showthread.php?google_seo_thread=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Announcements:
RewriteRule ^Wazne\-([^./]+)$ announcements.php?google_seo_announcement=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Users:
RewriteRule ^Uzytkownik\-([^./]+)$ member.php?action=profile&google_seo_user=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Calendars:
RewriteRule ^Kalendarz\-([^./]+)$ calendar.php?google_seo_calendar=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Events:
RewriteRule ^Wydarzenie\-([^./]+)$ calendar.php?action=event&google_seo_event=$1 [L,QSA,NC]
Jaką masz konfigurację w ustawieniach?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Domyślam się, że chodzi Ci o ustawienia strony względem cookie i adresów.
URL forum i strony głównej: http://hurtforum.pl
Cookie: .hurtforum.pl
Scieżka cookies: /
Kurcze.. jednak źle się domyślasz.
Chodzi mi o hurtforum.pl/admin/index.php?module=config-settings&action=change&gid=74

To ewidentnie jest problem z Google SEO. Sprawdź tam ustawienie o threads, zmień na "watek" i przejdz do Pluginy i wklej to co tam znajdziesz do .htacces
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Zmieniłem tak jak poradziłeś i nic to nie dało.
Przywróć zmiany w plikach bazowych. (Pluginy) [Polecam zastosować moje tłumaczenie tego pluginu :P]
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Wywalone, wciąż pokazuje 404.
(21.06.2016, 22:01)Fyeem napisał(a): Przywróć zmiany w plikach bazowych. (Pluginy) [Polecam zastosować moje tłumaczenie tego pluginu :P]

Edytowałem ten post, zobacz!
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
A próbowałeś nadpisać plik forumdisplay.php oryginalnym? Tylko z nim są problemy, a twierdzisz, że chmod są poprawne.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(21.06.2016, 22:06)Divir napisał(a): A próbowałeś nadpisać plik forumdisplay.php oryginalnym? Tylko z nim są problemy, a twierdzisz, że chmod są poprawne.
przywrócenie plików bazowych powinno rozwiązać problem.

Ten plik znajdziesz w oryginalnej instalce mybb na Twoją wersję.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(21.06.2016, 22:05)Fyeem napisał(a):
(21.06.2016, 22:01)Fyeem napisał(a): Przywróć zmiany w plikach bazowych. (Pluginy) [Polecam zastosować moje tłumaczenie tego pluginu :P]

Edytowałem ten post, zobacz!
Mógłbyś o tym przywracaniu napisać gdzie to znaleźć?
(21.06.2016, 22:06)Divir napisał(a): A próbowałeś nadpisać plik forumdisplay.php oryginalnym? Tylko z nim są problemy, a twierdzisz, że chmod są poprawne.

Tak, nadpisałem plik tym z oryginalnej paczki i problem wciąż jest.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości