Wyświetlanie kodu HTML z bazy danych

PHP  Założony przez  Kacper Wojciechowski.

Cześć, mam pytanie jak wyświetlić kod HTML z bazy danych MySQL? Obecnie jak wyświetlam to mam
<ppost xddd </p
Wyświetlają się znaczniki. Jakieś rady?
Zakladam ze przed dodaniem do bazy danych dajesz htmlspecialchars czy cos podobnego ;)
Wlasnie po to to jest aby nikt nie mogl wprowadzic takich znacznikow. Ewentualnie kombinuj z funkcjami ob jesli to nie to.
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
(21.06.2016, 21:41)NiespecjalnieUzdolniony napisał(a): Zakladam ze przed dodaniem do bazy danych dajesz htmlspecialchars czy cos podobnego ;)
Wlasnie po to to jest aby nikt nie mogl wprowadzic takich znacznikow. Ewentualnie kombinuj z funkcjami ob jesli to nie to.
Mam edytor (WYSYWIG) który tworzy znaczniki HTML
Dobra ale jakos wprowadzasz do mysqla informacje
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
No zwykłym insertem. Z tym OB to o co Ci dokładniej chodzi? Tych funkcji nie używałem nigdy bo nie potrzebowałem.
Funkcje ob to funkcje bufora ale to nie bedzie ci raczej potrzebne. Daj przyklad twojego inserta. Zakladam ze przeprowadzasz podstawowa walidacje danych przed umieszczeniem ich w bazie danych.
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Insert tak wygląda
        if($values $form->values()) {
            try {
                
$insert = \IPS\Db::i()->insert('portal_apps', array(
                    
'topic' => \IPS\Request::i()->topic_name,
                    
'author' => \IPS\Member::loggedIn()->name,
                    
'time' => time(),
                    
'comments' => '0',
                    
'active' => '1',
                    
'text' => \IPS\Request::i()->topic_text
                
));
            }
            catch(\
UnderflowException $e) {}
        } 

'text' => \IPS\Request::i()->topic_text To dodaje kod HTML z edytora Wysywig. 
Zrob mi echo ze zmiennej $insert :)
Mowiac po lucku w tym przypadku potrzebuje tez klasy od inserta
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
INSERT INTO `portal_apps` ( `topic`, `author`, `time`, `comments`, `active`, `text` ) VALUES NULL, ?, ?, ?, ?, NULL 

Z logów errorów xd
Zakladam ze ten edytor ma w klasie funkcje ktora zmienia znaki na bezpieczne zamienniki(cos jak to htmlspecialchars). Musisz z tym kombinowac. A ja uciekam sorki.
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Spróbuj przepuścić wyświetlana zawartość przez http://www.php.net/manual/en/function.ht...decode.php
Problem był, bo dałem htmlspecialchars... No noob ze mnie xd
Mowilem :)
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości