Tabela serwerów problem z łączeniem

Konfiguracja  Założony przez  rzeczowy.

wersja skryptu MyBB: 1.8.x
adres forum: unt4u.eu
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Mam takie pytanie dotyczące tabeli serwerów. Nie wiem czym to jest spowodowane, lecz na tej samej grze na różnych adresach IP różnie pokazuje. Na jednym IP jest serwer On-line na drugim offline chociaż u niego wszystko jest okej, nawet porty są te same a nie chce pobierać informacji o serwerze. Pytanie w czym może tkwić problem?


[Obrazek: x09Roul.png]
Ja tam widze rozne porty.
Ale tylko na tym ss'ie.
Dodaj gametrackera.
A inni beda pewnie chcieli konfiguracje jaka dales
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Portem w tym przypadku nie bedzie 27017?
to Ty sie pytasz jaki port ma Twój serwer? yyyy
po jakim porcie laczysz sie z serwerem
Może w drugim serwerze źle przepisałeś IP. Skoro powiedziałeś, że są te same, a na SS tego nie widać to zobacz, czy dobrze przepisałeś IP ;)
Port łączenia się z serwerem jest 27017 a IP to powiedzmy 178.19.110.82

Tylko nie rozumiem czemu sie to nie laczy.
Dlatego napisalem aby podlaczyl gametrackera ;)
Jak to sie nie podlaczy to wiadomo gdzie jest blad.
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
nie zwracając uwagi na nazwe serwera (żart technicznego) na "gametrakerze" jest okej wszystko https://unturned-servers.net/server/79175/

nie wiem czy ma to znaczenie, lecz zmienilem ikonke katergorii Left 4 Dead i watpie zeby to cos wspolnego mialo skoro inny serwer sie laczy.
Inny adres, inny port. Podłączyć cię pod prąd?
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
IP to samo port ten sam efekt ten sam.

[Obrazek: FcLcTMo.png]
[Obrazek: GoCKwIo.png]
Zostaje mi przypuszczać że masz ten port na stronie zablokowany.
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Pytanie czy port jest po : (dwukropku) jeżeli tak no to port nie jest zablokowany bo inne serwery z portem 27015 dzialaja normalnie
Port portem ale co zrobisz jeżeli dany port jest blokowany dla danego adresu ip, wtedy też otrzymasz dwa różne efekty. Napisz do supportu hostingu czy nie blokują zakresu portów od 20000 do 30000 dla danego ip wraz z jego portem
moze i jest block pod IP, na tym samym IP stoi teamspeak3 z portem ponizej 10000 i dziala normalnie.
No to może i naprawisz problem.
Przyczyna gdzieś leży po stronie serwera gry
   

Takie pytanie wiesz czym się różnią porty 10000 od 20000 do 30000 tak więc z takim podejściem może sobie odpuść to



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości