Panel wysuwany nie reguje

Założony przez  Wojci3ch.

wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: www.farmcraft.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witam


Czy ktoś może mi pomóc jak naprawić problem z wylogowaniem się użytkownika? Nie mam pojęcia gdzie leży problem.

Szablon: MyTrade

Poniżej zrzut ekranu. Po naciśnięciu przycisku nic się nie dzieje.

[Obrazek: 368_farmcraft_tn.jpg]
Szogi1910 napisał 09.06.2016, 08:33:
Staraj się wątki umieszczać w odpowiednich działach.
Zobacz, czy ciasteczka masz dobrze ustawione.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Ciasteczka mam ustawione następująco:

$settings['cookiedomain'] = ".farmcraft.pl";
$settings['cookiepath'] = "/";
$settings['cookieprefix'] = "";
Aaaa... moje niedopatrzenie. Tobie nie chcę się wysunąć panel, tak?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Dokładnie tak.
Daj konto testowe. :)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Login: test
Hasło: farmcraft
Przyczyną może być błąd w konsoli.


Załączone pliki Miniatury
   
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Jak to mogę naprawić?

W headerinclude dodałem # do linijki z konsoli

#jQuery("a").tipsy({gravity: jQuery.fn.tipsy.autoNS});

i zaczęło działać tylko teraz pytanie jak przy ikonkach dodać napisy np. Wyloguj

[Obrazek: 760_farmcraft1_tn.jpg]
Szablon: header_welcomeblock_member.

Ten styl czasem nie miał dołączonego pluginu, który dodaje nowe zmienne językowe?
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Nie mam pojęcia gdzie to sprawdzić? A czy mogę gdzieś "na sztywno" dopisać do ikonek teksty wyloguj itd?

w szablony nav_dropdown jest taka linijka: <i class="fa fa-caret-down fa-fw" id="breadcrumb_multipage"></i>{$multipage}

A gdzie znaleźć header_welcomeblock_member ?

UPDATE:

Zauważyłem że przy przyciskach tematu nie ma napisu "Napisz Wątek" czyli to jakiś globalny problem?
(13.06.2016, 13:33)Wojci3ch napisał(a): A gdzie znaleźć header_welcomeblock_member ?

ACP -> Style i szablony -> Szablony -> Szablony [twoj styl] -> Nagłówek -> header_welcomeblock_member

(13.06.2016, 13:33)Wojci3ch napisał(a): A czy mogę gdzieś "na sztywno" dopisać do ikonek teksty wyloguj itd?

We wskazanym szablonie znajdziesz te linijki. Użyj poradnika z podpisu aby zbadać element i wiedzieć co dokładnie edytować w szablonie.
Przykładowo: <li><a href="#"><i class="fa fa-user"></i> Tutaj sztywny tekst dopisany</a></li> w ten sposób.

(13.06.2016, 13:33)Wojci3ch napisał(a): Nie mam pojęcia gdzie to sprawdzić?
Pobrać styl z oficjalnego źródła i sprawdzić czy wszystko zainstalowałeś poprawnie - czy niczego nie pominąłeś.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
http://community.mybb.com/mods.php?actio...ad&pid=235
Nie wrzuciłeś wszystkiego na ftp + nie zainstalowałeś pluginu.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
ficus dziękuje pomogło!

Divir zainstalowałem i ściągnąłem #11 a tu jest już wersja #12 czy da się zrobić tak by uaktualnić nie tracąc danych i ustawień?
Masz tam takie coś jak Latest Builds. Możesz sobie pobrać dowolną wersję.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości