Nowo zainstalowane forum co należy skonfigurować, zainstalować?

Założony przez  Wojci3ch.

Witam

Jakie pluginy oraz zmiany, konfiguracje "pod maską" są niezbędne w nowo zainstalowanym forum by było gotowe do normalnego działania by można było już promować. 

Bo wiem że niektóre pluginy warto zainstalować zaraz po instalacji forum np. przyjazne linki by dobrze się forum pozycjonowało ale co jeszcze?

Wersja MyBB 1.8.7
Zależy co potrzebujesz.

https://webboard.pl/forum-87.html
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Określ o czym jest to forum najlepiej :D
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Branża rolnicza :) mi chodzi próbowałem uruchomić plugin z przyjaznymi linkami ale niestety w AP wywalało błedy w którejś linijce. Może spróbuje z jakimś pluginem SEO
(08.06.2016, 15:44)Wojci3ch napisał(a): Branża rolnicza :) mi chodzi próbowałem uruchomić plugin z przyjaznymi linkami ale niestety w AP wywalało błedy w którejś linijce. Może spróbuje z jakimś pluginem SEO

Polecam Google SEO.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
podstawą pod pozycjonowanie jest to Google SEO, warto też mieć shoutboxa. Z bajerków większość ludzi instaluje kolorowe nicki i awatarki przy ostatnich postach :D
CS'owcy dają jeszcze statystyki ale wg mnie to zbędny bajer. tak naprawdę nic więcej mybb nie potrzebuje, tylko dobry styl i porządna konfiguracja. No może jeszcze statystyki googla by się przydały i doklejenie info o ciasteczkach. Więcej nie przychodzi mi do głowy.
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Dziękuje za odpowiedź. A akceptacja polityki cookies? Bo o jednym skrypcie czytałem, że zawierał poważne błędy lub były problemy z logowaniem.
Akceptacja polityki ciasteczkowej nie wpływa na działanie strony, ale jest wymagana prawnie. Wystarczy to zrobić w HTML CSS, nie trzeba pluginu.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości