Tylko dozwolone emaile mogą się zarejestrować.

Założony przez  CoJestXdd.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: http://ugramy.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witam, mam problem, znalazł się jakiś gówniarz, który oszukał administrację, zbanowałem go, powiedział, że wysadzi nasze forum na kilka dni itd i od tamtej pory co chwile rejestrują się nowi użytkownicy (https://scr.hu/kl6LMz).

Jest jakaś możliwość, dzięki której zablokuje możliwość rejestracji takim emailom jak "gmailasdasdfas" itp.? 

Jest jakiś sposób, by uniemożliwić rejestrację takim użytkownikom?
Tak, wiem, że istnieje taka opcja jak "Pomógł" ale moim zdaniem kultura wymaga słownej/pisemnej formy podziękowania także proszę mnie nie upominać w kwestii podziękowań.
ACP -> Użytkownicy i Grupy -> Banowanie -> Adresy e-mail

Możesz jeszcze użyć np. recaptcha od google.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
W tym problem, że jak dam *@Gmail* to nie będzie łapało @Gmail.com

Recaptcha nie pomoże, ponieważ te konta tworzy użytkownik, nie bot.


Póki co dałem te dwa adresy ip w ten sposób:
91.213.126.*
91.200.12.*

Zobaczymy co dalej.

Ktoś zna jakiś taki plugin?
Tak, wiem, że istnieje taka opcja jak "Pomógł" ale moim zdaniem kultura wymaga słownej/pisemnej formy podziękowania także proszę mnie nie upominać w kwestii podziękowań.
*gmail*.pl
*gmail*.net

itp.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Konta są i tak nie aktywowane. Możesz ustawić narzędzie czyszczenia użytkowników (ACP -> konfiguracja) aby usuwało konta starsze niż np. dwa dni z grupy nieaktywowani.
Dzięki :D
Tak, wiem, że istnieje taka opcja jak "Pomógł" ale moim zdaniem kultura wymaga słownej/pisemnej formy podziękowania także proszę mnie nie upominać w kwestii podziękowań.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości