Zmiana statystyk - uciekająca stopka

Założony przez  KaeN21.

wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: Link
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam, po zmianie statystyk dokładnie tych, ucieka mi stopka, jest gdzieś błąd w index_boardstats, bo jeśli go usunę to stopka powraca na swoje miejsce, czyli na sam dół forum.
Czy może mi ktoś pomóc? Albo ślepy może jestem.. nie wiem.. Wcześniej używałem tych samych na innym stylu, i nie było żadnego problemu, wszystko zrobiłem według instrukcji. Proszę o pomoc.

index_boardstats
<div class="theadboczny" style="text-align: center;">{$logoutlink}<a href="misc.php?action=markread{$post_code_string}"  class="statsnav">{$lang->markread}</a><a href="showteam.php" class="statsnav">{$lang->forumteam}</a><a href="stats.php" class="statsnav">{$lang->forumstats}</a><a href="<archive_url>" class="statsnav">{$lang->bottomlinks_litemode}</a> </div><div style="border: 1px solid #ccc; padding: 1px;"> <div class="statsleft"> {$whosonline}<hr>{$birthdays} </div> <div class="statsright"> {$forumstats} </div><br class="clear" /> </div></div><
z #footer usuń position: absolute;
+ w kodzie który wstawiłeś masz na końcu o jeden < za dużo
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Ok zrobione, a teraz pytanko, bo miałem nazwę silnika z lewej, a od tych statystyk mi wycentrowało, dlaczego? Coś mi tutaj nie gra dalej hmm
Możesz dodać text-align: left; do footer i będzie na lewo
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
No faktycznie, nie wiedziałem że to tak przejdzie :) No więc temat uważam za rozwiązany, dzięki wielkie, pozdrawiam!

EDIT//

ficus, a nie wiesz czemu jest taka przerwa między statami a stopką?
http://prntscr.com/b8u8h2
http://lmgtfy.com/?q=html+br+tag
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości