Naprawienie FONT

Błąd   Założony przez  rr92.

wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: www.storagemp3.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Jak naprawić problem z wyświetlaniem [font=...]
[Obrazek: fkGRgTp.png]
https://webboard.pl/thread-66546.html
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
a nie ma prostszego sposobu i latwiejszego?

po 2 zmieniłem z orginalnymi plikami z mybb i nic nie pomogło :(
Najprawdopodobniej nie podmieniłeś wszystkich plików, bądź pomyliłeś paczki i wykorzystałeś tą ze starymi (zbugowanymi) plikami.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Podmieniłem wszystkie pliki tak jak tutaj jest napisane:

T
he original packages have been replaced by updated packages to fix minor compatibility issues with PHP 5.2 and PostgreSQL and to fix issues with font MyCode and search functionality.

If you installed or updated your forums using either the full or changed files packages prior to 19:00 p.m. on March 25, 2016 GMT please download a fresh package from the links above and replace the following files:

inc/cachehandlers/apc.php
inc/cachehandlers/eaccelerator.php
inc/cachehandlers/interface.php
inc/cachehandlers/memcache.php
inc/cachehandlers/memcached.php
inc/cachehandlers/xcache.php
inc/class_parser.php
install/resources/upgrade35.php
search.php

You do not need to run the installer or make any further changes. You can use the file verification tool to determine whether you have the latest package, the file above will appear to be modified if you need to download an updated copy.

Zrodlo http://blog.mybb.com/2016/03/11/mybb-1-8...7-release//
A skąd dokładnie pobrałeś paczkę? Przeprowadź weryfikację plików przez ACP.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
pliki pobrałem z mybboard.pl :) Mybb 187 +tlumaczenie

Weryfikacja plików: [Obrazek: NP5DYwu.png]
Ta powinna być ok, ale dla pewności pobierz z mybb.com Możesz jeszcze nadpisać wszystkie inne pliki (chyba, że wykonywałeś w nich jakieś celowe, ważniejsze zmiany).
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Nic nie pomogło.
Jesteś pewny, że zaktualizowałeś całe forum poprawnie i używałeś ciągle dobrej paczki? Nie powinno pokazywać tych plików jako modyfikowane po podmianie.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Tak ściągnełem paczke z tego forum i wgrałem pliki te co są na screenie wyzej.
To spróbuj pobrać nie z tego forum, a z mybb.com.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości