Brak wyróżnienia przy nowym wątku i odpowiedzi

Inne  Założony przez  balticdev.

wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: http://dwatarasy.ovh/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): 
Witam, mam zainstalowany na forum szablon Flatty Templates. Kiedy dodawana jest nowa odpowiedź lub wątek nie pojawia się żaden wyróżnik w postaci np. innego koloru ikony działu. Czy można gdzieś na forum lub w ogólnych ustawieniach szablonów ustawić taką funkcjonalność?
Pozdrawiam
Konto testowe / otwarte forum.
Szablon forum forumbit_depth2_forum pokaż
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
<tr>
<td class="{$bgcolor}" align="center" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}"><i class="fa fa-comments"></i></div></td>
<td class="{$bgcolor}">
    
<a href="{$forum_url}" class="ttip">{$forum['name']}<span class="ttbg">{$forum['description']}</span></a>{$forum_viewers_text}{$modlist}{$subforums} <br />

</td>
<td class="{$bgcolor}" align="center" style="white-space: nowrap">{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</td>
<td class="{$bgcolor}" align="center" style="white-space: nowrap">{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
<td class="{$bgcolor}" align="right" style="white-space: nowrap;">{$lastpost}</td>
</tr>
Czytasz tylko drugą linie :D ?
(20.05.2016, 07:52)ficus napisał(a): Konto testowe / otwarte forum.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Konta testowego nie mogę utworzyć. Forum jest zamknięte ze względów bezpieczeństwa, bo już na otwartym złodzieje w bloku korzystali z tego co pisaliśmy i omijali różne zabezpieczenia, stąd forum zamknięte. Rozumiem, że bez otwarcia nie uda mi się uzyskać pomocy?
Bez dostępu nic na to nie poradzimy



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości