tabela serwerów

Założony przez  kamil501.

wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Witam używam pluginu https://webboard.pl/thread-59849.html
mam problem z dodaniem serwera ts3, serwer soi na maszynie Port 9987 jest odblokowany jako wychodzący i przychodzący.
Pozdrawiam

queryport: 10011


Chyba zapomniałem napisać do hostingu aby odblokowali ip serwera ts3, już to zrobiłem czekam na odpowiedz.
Dodałeś uprawnienia grupie guest?
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
Tak na gametracker to wymusili
a Query port dobry?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
dodany do odblokowania chyba o to Ci chodzi to nie
Nie, w panelu serwera (hosting) powinieneś mieć Query port.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Nie mam pojęcia bo serwer udostępnia mi znajomy możesz wytłumaczyć o co chodzi to się go zaraz zapytam

Query port na pewno poprawny dodaje 10011 bo pytałem jaki jest
Podaj IP ts'a.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
jest w pierwszym moim poście
(17.05.2016, 19:27)kamil501 napisał(a): jest w pierwszym moim poście

Moje niedopatrzenie.
Spróbuj wprowadzić całe numeryczne IP.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
próbowałem to samo

Dostałem wiadomość ip nie jest zablokowane. To już nie mam pojęcia gdzie jest błąd.
Skoro porty nie, numeryczne nie to zostaje query port. Napisz do hostingu z pytaniem o query port.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Ale na gametracker dodało mi ts3 z tego ip i query porcie czy to nie jest potwierdzeniem dobrych portów?

Dodam że na 100% port jest poprawny

Strasznie dziwna sprawa coś musi być nie tak raczej jutro jeszcze raz na spokojnie wszystko po sprawdzam

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Sprawdziłem prawa dla rangi guest są dodane takie:
b_virtualserver_info_view
b_virtualserver_channel_list
b_virtualserver_client_list
b_virtualserver_servergroup_list
b_virtualserver_channelgroup_list

ip oraz porty są poprawne
http://i.imgur.com/RYo4KLw.png

więc hosting www pewnie blokuje jeden z portów ts'a
a powiedz mi port 10011 też musi być odblokowany?
bo 9987 niby jest odblokowany na przychodzący i wychodzący



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości