Częsty problem z edytorem tekstowym - bbcode

Błąd   Założony przez  TheKubski.

wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: http://polscy-youtuberzy.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam, na moim forum miewam częsty problem z edytorem tekstowym. Najczęściej przy edytowaniu posta, żeby zmienić przykładowo czcionkę muszę każdą linijkę osobną zmieniać nie mogę hurtowo 10 linijek zmienić. Mam też częsty problem z wyśrodkowywaniem tekstów. Zamiast tekst się wyśrodkował zjeżdża on na prawą stronę albo na lewą. Nie mam pojęcia o co chodzi. Pamiętam, że kiedyś jak byłem moderatorem na pewnym forum to było podobnie, ale nie dzieję się tak zawsze.

Jakieś pomysły?
Tylko na Twoim stylu?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Moze jakies ciasteczka? Moze zewnetrzny js? Moze niedomkniete znaczniki html?
Ja jak cos nie trybi to najpierw sprawdzam ta ostatnia opcje. Odpalasz walidator i naprawiasz ile sie da.
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
   

Tutaj mam przykład. W edytorze wszystkie te linki tak samo zrobiłem, a w podglądzie jest błąd ;s
No i co my możemy powiedzieć dzięki popatrzeniu na screen? Bardzo ładny screen.
Jeżeli jakaś cześć forum jest niedostępna dla gości to powinieneś już w pierwszym poście podać konto testowe.
(29.05.2016, 10:22)Matslom napisał(a): No i co my możemy powiedzieć dzięki popatrzeniu na screen? Bardzo ładny screen.
Jeżeli jakaś cześć forum jest niedostępna dla gości to powinieneś już w pierwszym poście podać konto testowe.

Chodzi o to, że goście nie mogą pisać postów? - Tak to mają dostęp do forum, mogą przeglądać wszystkie tematy itp.

Tutaj passy:

Login:Spejson
Hasło:1861498ss



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości