Plugin LastPosterAvatarLight uszkodził avatary

Błąd   Założony przez  AxeDawd.

wersja skryptu MyBB:1.8.7
adres forum:http://forum-extremegames.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):


[Obrazek: r9ovq6k.png]


[Obrazek: 14ZCYV4.png]


[Obrazek: QvcC0e4.png]


Witam  wgrywałem  plugin [b]LastPosterAvatarLight po wgraniu  nie  pokazało  mi  avatarów  przy  działach a na dodatek   usuneło  avatery  tak  jak  na ss .

Dezaktywowałem  plugin  i  jest  tak samo . Jak to  naprawić ?
Masz obrazki w "/uploads/avatars"?
Bo brakuje dostępu do zasobu... Nie powinno to mieć żadnego związku z tym pluginem. Brakuje ci odpowiedniego chmoda w tym folderze lub pliki zostały z niego usunięte.
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
błąd rozwiązany

tylko  pytanie  czemu  ten  plugin  mi  nie chce działać  nie pokazauje  avatarow  przy  działach  czyli  tu  :
[Obrazek: 3VeloFy.png]
Włącz go. Jeżeli nie zadziała to musisz zmienne wstawić sam.
Jest to spowodowane prawdopodobnie tym, że skrypt nie rozpoznaje miejsca gdzie ma wstawić zmienne. Zaraz ci podam gdzie masz jakie wstawić.
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
(08.05.2016, 12:08)NiespecjalnieUzdolniony napisał(a): Włącz go. Jeżeli nie zadziała to musisz zmienne wstawić sam.
Jest to spowodowane prawdopodobnie tym, że skrypt nie rozpoznaje miejsca gdzie ma wstawić zmienne. Zaraz ci podam gdzie masz jakie wstawić.
ok plugin właczony

i tak jak wcześniej nie wyświetla
W "search_results_posts_post", "search_results_threads_thread" , "forumdisplay_thread" , "forumbit_depth1_forum_lastpost" i "forumbit_depth2_forum_lastpost" w miejscu gdzie ma być awatar ostatnio piszącego umieść {$forum['lpal']}
W "search_results_threads_thread" i "forumdisplay_thread" w miejscu gdzie ma być awatar zakładającego temat umieść {$forum['fpal']}.
W kolejnej wersji pewno usprawnię troszkę te wstawianie awatarów, ale na chwilę obecną przy tak zmodyfikowanych szablonach skrypt sobie nie radzi ze wstawieniem zmiennych w szablon :/

Masz to tutaj
http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=646
Pod "Before 0.6 version you must:"

Np:
"forumbit_depth2_forum_lastpost"
u mnie wygląda tak

{$forum['lpal']}<span class="smalltext">
<
a href="{$lastpost_link}title="{$full_lastpost_subject}"><strong>{$lastpost_subject}</strong></a>
<
br />{$lastpost_date}<br />{$lang->by} {$lastpost_profilelink}</span
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
ok poczekam na Kolegę co bardziej ogarnia forum i sprawdzimy czy to zadziała

pokazują sie avatary tylko teraz przesuwa mi napis i wychodzi po za

[Obrazek: z68CKKD.png]

(08.05.2016, 12:15)NiespecjalnieUzdolniony napisał(a): W "search_results_posts_post", "search_results_threads_thread" , "forumdisplay_thread" , "forumbit_depth1_forum_lastpost" i "forumbit_depth2_forum_lastpost" w miejscu gdzie ma być awatar ostatnio piszącego umieść {$forum['lpal']}
W "search_results_threads_thread" i "forumdisplay_thread" w miejscu gdzie ma być awatar zakładającego temat umieść {$forum['fpal']}.
W kolejnej wersji pewno usprawnię troszkę te wstawianie awatarów, ale na chwilę obecną przy tak zmodyfikowanych szablonach skrypt sobie nie radzi ze wstawieniem zmiennych w szablon :/

Masz to tutaj
http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=646
Pod "Before 0.6 version you must:"

Np:
"forumbit_depth2_forum_lastpost"
u mnie wygląda tak

{$forum['lpal']}<span class="smalltext">
<
a href="{$lastpost_link}title="{$full_lastpost_subject}"><strong>{$lastpost_subject}</strong></a>
<
br />{$lastpost_date}<br />{$lang->by} {$lastpost_profilelink}</span
i jeszcze w jaki sposób moge zmienić wygląd aby nie był wyświetlany w kołku tylko w kwadrat

jeszcze pytanie jak ustawić by pokazywało te avatary bo teraz gdy napisał nowy użytkownik temat zrobiło sie coś takiego :

[Obrazek: lwzIKYJ.png]
W forumbit_depth2_forum znajdź
<td class="trow1" valign="top" align="right" style="white-space: nowrap;width: 24%;padding-right: 20px;">

I zamień na

<td class="trow1" valign="top" align="right" style="white-space: nowrap;width: 24%;padding-right: 70px;">
Tak, wiem, że istnieje taka opcja jak "Pomógł" ale moim zdaniem kultura wymaga słownej/pisemnej formy podziękowania także proszę mnie nie upominać w kwestii podziękowań.
(08.05.2016, 15:10)CoJestXdd napisał(a): W forumbit_depth2_forum znajdź
<td class="trow1" valign="top" align="right" style="white-space: nowrap;width: 24%;padding-right: 20px;">

I zamień na

<td class="trow1" valign="top" align="right" style="white-space: nowrap;width: 24%;padding-right: 70px;">

Ok dzieki działa wszystko teraz jeszcze została mi sprawa z avatarami
1.musisz dac tam wiecej miejsca, to wszystko sie tam nie miesci.
2.border-ratius w cssach pluginu usun.
Reszte zaraz zobacze
Edit: jaka masz wersje php?
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
A ustawiłeś domyślny awatar? Podaj do domyślnego avataru katalogu ścieżkę do upload/avatars.
Tak, wiem, że istnieje taka opcja jak "Pomógł" ale moim zdaniem kultura wymaga słownej/pisemnej formy podziękowania także proszę mnie nie upominać w kwestii podziękowań.
(08.05.2016, 15:17)CoJestXdd napisał(a): A ustawiłeś domyślny awatar? Podaj do domyślnego avataru katalogu ścieżkę do upload/avatars.
przed chwila to działało , a wersja PHP to 5.6
Spróbuj tak:

Wrzuć domyślny avatar do folderu /uploads/avatars na ftp, przejdź do ACP->Konfiguracja->Ustawienia->Opcje profilów użytkowników i podaj nową ścieżkę do avatara.

Następnie przejdź do profilu tego użytkownika i sprawdź czy ma ustawiony domyślny avatar, jeśli nie - ustaw mu i sprawdź czy zadziała.




EDIT:

Nie rób tego, problem leży po stronie pluginu, źle się rozpisałeś. Chodzi o to, że plugin próbuje pokazać awatar użytkownika nawet jeśli nikt nic tam nie pisał. Są dwa rozwiązania: albo autor coś dopowie od siebie albo Ty zapełnisz te działy wątkami.
Tak, wiem, że istnieje taka opcja jak "Pomógł" ale moim zdaniem kultura wymaga słownej/pisemnej formy podziękowania także proszę mnie nie upominać w kwestii podziękowań.
Na chwile obecna nic nie moge z tym zdzialac wiec proponuje usunac alt'ery ze skryptu. Powinno to zalatwic problem.
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
(08.05.2016, 15:27)NiespecjalnieUzdolniony napisał(a): Na chwile obecna nic nie moge z tym zdzialac wiec proponuje usunac alt'ery ze skryptu. Powinno to zalatwic problem.
W którym  miejscu usunąc ten  kod ?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości