Miuna Shoutbox

Konfiguracja  Założony przez  Dean.

wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: www.nerthus.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Witam!

Zainstalowałem Miuna Shoutbox, połączyłem go tak jak polecono w instrukcji. Niestety nie można w nim napisać ani jednego słowa. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Dean

@EDIT:
Konto testowe:
Login: TestSB
Hasło: test123
Na sam początek zrób porządek z headerinclude. Dołączasz te same pliki po dwa razy i różne wersje jQuery. Przydałoby się również konto testowe.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Headerinclude ogarnięte

Konto testowe:
Login: TestSB
Hasło: test123
Wciąż ładujesz kilka jQuery. W dodatku przydalaby się inna kolejność ładowania. Sprawdź jaka kolejność jest tutaj, a jaka u ciebie (ctrl + u).
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Niby poprawiłem tą kolejność ale nie wiem czy dobrze. Podejrzewam że to wina kilku pluginów które są już odinstalowane
Kolejność ciągle zła. Sprawdź jaka jest tutaj, a jaka u ciebie. Popraw ją, a następnie usuń z headerinclude:
<meta http-equiv="Content-Script-Type" content="text/javascript" />
Następnie popraw dane do konta testowego bo nie działają.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Sprawdzałem na innych stronach z tym Shoutboxem i jest w headerinclude tak jak u mnie. Dane poprawione hasło powinno być z małej litery.

Poradziłem sobie sam. Jeśli komuś wyświetla się wiadomość "Token Expired" w Miuna Shoutbox należy ustawić klucz ssh na openshifcie i wtedy wszystko jest ok. Proszę o zamknięcie tematu.

Pozdrawiam.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości