Przeniesienie forum

Błąd   Założony przez  dawido323.

wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: globalskill.com.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):
Witam, korzystam z forum na serwerze proserwera, adres forum jaki miałem to globalskill.xaa.pl. Wczoraj zakupiłem domenę i postanowiłem skopiować wszystkie pliki z adresu .xaa.pl do .com.pl. Nie da się zalogować na forum, gdy podaję poprawne dane przenosi mnie na adres .com.pl. Przyczyna na pewno jest prosta muszę zmienić adres strony w kodzie z .xaa.pl na .com.pl. W konfiguracji forum zmieniłem adres na poprawny (URL forum, URL strony głównej serwisu, domena cookies), jednak to nie pomogło. Gdzie jeszcze muszę zmienić ustawienia?

Edit:
Gdy próbuję się zalogować z adresu .xaa.pl to oczywiście działa ;).
Widocznie nie do końca wprowadziłeś poprawne dane w wymaganych miejscach
https://webboard.pl/thread-59161.html
Źle zrobiłeś.
1. Kup domenę
2. Zmień jej dnsy na ns1.proserwer.pl i ns2.proserwer.pl
3. Przejdź do globalskill.xaa.pl:2082 i zaloguj się
4. Przejdź do Domeny podpięte
5. Podaj jej nazwę, ze ścieżki usuń  zaznaczony tu tekst: public_html/globalskill
6. Wygeneruj hasło
7. Poczekaj 48 h
8. w ustawieniach strony zmień adres i ciasteczka
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Fyeem zapomniałem dopisać, że te kroki które mi podałeś wykonałem wczoraj :).
Szogi dziękuję za ten link :). Okazało się, że po edycji konfiguracji w panelu admina dodało odpowiedni wpis w bazie danych, ale nie edytowało pliku settings.php. Zgaduję, że mam ustawione złe CHMODY (obecne 644). Edytowałem plik ręcznie i teraz działa. Dziękuję za pomoc.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości