Problem ze statusem graczy, oraz punktami reputacji.

Założony przez  Hubibubi.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Problem jest w tym, że jak próbuję dodać punkt reputacji wyskakuje "not found...".
Myślę, że ten problem powoduje także ikony statusu online i offline, ponieważ też nie działają. Proszę o pomoc :/
Zaktualizuj do najnowszej wersji forum :P

Posiadasz Google SEO?

Jakie ikonki?

I czy ten problem z Not found powoduje brak ikonek czy odwrotnie? Bo nie wydaje się mi, żeby to miało coś do rzeczy.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(29.04.2016, 19:04)Fyeem napisał(a): Zaktualizuj do najnowszej wersji forum :P

Posiadasz Google SEO?

Jakie ikonki?

I czy ten problem z Not found powoduje brak ikonek czy odwrotnie? Bo nie wydaje się mi, żeby to miało coś do rzeczy.

Google SEO to te od reputacji tak? Bo jeżeli tak to nie posiadam.
Ikonki statusu graczy online i offline nie ma obrazka żadnego tylko jakby nie mogło odczytać.
Ten problem z Not found to jest, gdy chcę dodać punkt reputacji.
To do ikonek rekrutacji (on/off)
1. ACP --> Style i szablony --> Szablony --> Twój Styl --> Strona Główna --> index
- Znajdź:
</head>
- Przed tym dodaj:
<link rel="stylesheet" href="//maxcdn.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.2.0/css/font-awesome.min.css">
2. ACP --> Style i szablony --> Style --> Twój Styl --> global.css
- Na końcu dodaj:
.mybboard {
   border-radius: 2px;
   color: #fff;
  padding: 3px 5px;
   font-size: 11px;
   display: inline-block;
}

.mybboff {
   background-color: #ff0000;
}

.mybbon {
   background-color: #00ff00;
}

3. ACP --> Działy i posty --> Edytuj wybrany dział
<span class="mybboard mybboff"><i class="fa fa-lock"></i></span> Moderator
<span class="mybboard mybbon"><i class="fa fa-unlock"></i></span> Moderator
- Możesz też dać
<span class="mybboard mybboff">ON</span> Moderator
<span class="mybboard mybbon">OFF</span>Moderator
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Nie chodzi o to. Zobacz sobie w postach jak jest avatar a obok zamiast zielona lub szara ikonka statusu gracza to jest jakby takie coś jakby nie odczytywało formatu tej ikonki.
PS: Nic nie zmieniałem z nimi.
(29.04.2016, 19:24)Hubibubi napisał(a): Nie chodzi o to. Zobacz sobie w postach jak jest avatar a obok zamiast zielona lub szara ikonka statusu gracza to jest jakby takie coś jakby nie odczytywało formatu tej ikonki.
PS: Nic nie zmieniałem z nimi.
http://pgx.xaa.pl/images/darkv1/buddy_online.gif - brak grafiki. Wgraj jakąś grafike i wszystko bedzie ok.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
1. Wejdź w FTP
2. Wejdź do folderu images
3. Wejdź do folderu darkv1
4. Wgraj tam ten obrazek Kliknij
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(29.04.2016, 19:31)Fyeem napisał(a): 1. Wejdź w FTP
2. Wejdź do folderu images
3. Wejdź do folderu darkv1
4. Wgraj tam ten obrazek Kliknij

O to właśnie chodzi, bo te obrazki już tam są i nawet jak je wgram to nic się nie dzieje :/
Może są z innym rozszerzeniem?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Są pod dokładnie taką samą nazwą i w takim samym formacie? Wielkość liter także się liczy.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Rozszerzeniem w sensie jakim zapisie? Jeżeli tak to w png
Zapisz w .gif
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(29.04.2016, 19:34)Hubibubi napisał(a): Rozszerzeniem w sensie jakim zapisie? Jeżeli tak to w png

Są tak samo. Nawet skopiowałem z paczki mybb.

Oo problem ze statusem graczy z głowy. Zostaje jeszcze z reputacją. Czy to może być ta sama przyczyna?
Jakie masz pluginy? Udostępnij konto testowe.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Podam konto testowe i sam zobaczysz.
Login: Test123
Hasło: test123



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości