Jak skopiować działy?

Błąd   Założony przez  Poftorek.

wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: TopowiGracze.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): Chcę skopiować swoje działy na forum inne, z tą samą wersją mybb ale mi nie działają, wychodzi błąd duplicate 1 key primary czy coś takiego... Próbowałem za pomocą PMA.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
czy coś takiego....
usuń wszystkie dzialy z forum biorcy i wgraj tabele z dawcy
Tak zrobiłem.

Zapytanie SQL:

-- -- Zrzut danych tabeli `mybb_forums` -- INSERT INTO `mybb_forums` (`fid`, `name`, `description`, `linkto`, `type`, `pid`, `parentlist`, `disporder`, `active`, `open`, `threads`, `posts`, `lastpost`, `lastposter`, `lastposteruid`, `lastposttid`, `lastpostsubject`, `allowhtml`, `allowmycode`, `allowsmilies`, `allowimgcode`, `allowvideocode`, `allowpicons`, `allowtratings`, `usepostcounts`, `usethreadcounts`, `requireprefix`, `password`, `showinjump`, `style`, `overridestyle`, `rulestype`, `rulestitle`, `rules`, `unapprovedthreads`, `unapprovedposts`, `deletedthreads`, `deletedposts`, `defaultdatecut`, `defaultsortby`, `defaultsortorder`, `defaultmessage_prefix`, `defaultmessage_subject`, `defaultmessage_thread`, `defaultmessage_post`) VALUES (1, 'Ogólne', '', '', 'c', 0, '1', 1, 1, 1, 0, 0, 0, '0', 0, 0, '', 0, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 0, '', 1, 0, 0, 0, '', '', 0, 0, 0, 0, 0, '', '', 0, '', '', ''), (2, '<font color="orange">Regulaminy</font>', 'Tutaj znajdziesz listę zasad jakie[...]

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1062 - Duplicate entry '2' for key 'PRIMARY'
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Naprosciej jest wyeksportować samą tabelę mybb_forums, usunac ją całkiem po stronie odbiorcy, a następnie wykonać zwykły import przez phpmyadmin. Wtedy nie zwróci ci tego błędu.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Właśnie że w takim wypadku zwraca :)
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Przypadkiem nie powinno się importować tabeli z postami równorzędnie z tabelą wątków.
Przecież gdy zaimportujesz samą tabelę z wątkami powstanie masa nieścisłości dla postów, gdzie będą stare posty przypisane do nowo zaimportowanej tabeli z wątkami
Czyli forums,threads and posts ?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
#Fyemm, tak. Usuń w docelowym miejscu (bazie) tabele: mybb_forums, mybb_threads, mybb_posts i spróbuj zaimportować analogicznie te same ze starego miejsca. Moim zdaniem aby nie pozostały Ci jeszcze wątki/posty bez autorów, powinieneś również zaimportować tabelę mybb_users.
# Among the blind one - eyed man is a king.
a co ma jedna tabela do importu drugiej? przy imporcie/eksporcie wystarczy forums. Coś robisz zle
Kiedy udalo mi sie usunac mybb forums, w pma one byly po zaimportowaniu ale na str.glownej nie bylo.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Musisz po takim zabiegu przebudować pamiec podręczna



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości