Hosting ww czy VPS?

Hosting/domeny  Założony przez  VeSteQ.

Proszę o opinie co lepsze, hosting www czy VPS?
Oraz o przedstawienie mi ofert w atrakcyjnej cenie i dobrych parametrach!
to zalezy do czego
https://webboard.pl/thread-11852.html
https://webboard.pl/forum-76.html
To zależy po co ci to. Jeżeli tylko postawisz na nim mybb i zrobisz z tego forum dla serwerów CS 1.6 to WWW. Jeżeli cośtam potrafisz, uczysz się obsługi linuxa przez konsolę, chcesz mieć większą swobodę to już VPS.

Na WWW .-. ProSerwer, unixstorm
Na VPS .-. webh, minstshost
Dużo ciekawych ofert, znajdziesz również tutaj
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Chcę stworzyć forum dla graczy wraz z ts3, nowinki technologiczne, recenzje gier itp.
Czy chcesz to zrobić na jednym hostingu czy forum na hostingu www a serwer ts3 na np. pukawce?

Jeżeli chcesz mieć na 1 serwerze ts3 i forum, zakup dedyka bądź vps'a z 2 adresami ip.
A jeżeli nie, to nie ;)
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
chcę mieć to najlepiej na jednym VPSie, tak myśle.
Edit// która oferta np. mintshost by to utrzymała i zapewniła stabilność?
Pakiet starter powinien dać radę, ale musisz pamiętać o zaznaczeniu Dodatkowy adres ip w cenia 10 zł / miesiąc.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(17.04.2016, 14:26)Fyeem napisał(a): ale musisz pamiętać o zaznaczeniu Dodatkowy adres ip w cenia 10 zł / miesiąc.
Po co ten drugi ip? Serwer www oraz teamspeak działają na innych portach więc wystarczy jeden adres.
(17.04.2016, 14:16)VeSteQ napisał(a): chcę mieć to najlepiej na jednym VPSie, tak myśle.
Edit// która oferta np. mintshost by to utrzymała i zapewniła stabilność?
Zalezy jaki ruch bedzie na uslugach przez ciebie swiadczonych i co dokladnie tam bedziesz mial odpalone.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(17.04.2016, 14:58)Divir napisał(a):
(17.04.2016, 14:16)VeSteQ napisał(a): chcę mieć to najlepiej na jednym VPSie, tak myśle.
Edit// która oferta np. mintshost by to utrzymała i zapewniła stabilność?
Zalezy jaki ruch bedzie na uslugach przez ciebie swiadczonych i co dokladnie tam bedziesz mial odpalone.

30-50 osób na forum dziennie planuje tak przez początek czyli jakieś dwa - trzy miesiące oraz pewnie z 10 osób na ts3.
No jo, ale to też zależy między innymi jakich skryptów będziesz tam używał. W każdym bądź razie tak jak już było napisane wcześniej - starter to spokojnie utrzyma, mini w sumie pewnie też. Wątpię, że wrzucisz tam coś aż tak zamulajacego.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
skrypty czyli np?
* MYBB
* Przemo
* IPB
* Joomla
* Inne CMS'y
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
MyBB a w późniejszym czasie, jeżlei wszystko wypali chce się przenieś na IPB
A nie lepiej podczepić się pod jakiegoś dużego ts'a?
Zagadujesz z szefem i daje ci kanał i o VPS się nie martwisz tylko hosting wykupujesz z domeną :/
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości