Po instalacji brak chatu na stronie głównej

Błąd   Założony przez  Fabbek.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: http://bilans.c0.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):  mam problem z instalacją czatu



ZRobiłem tak jak tu i nadal nic nie mam w ogóle shoutboxa


Kod:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/popup_menu.js?ver=1600">



\


A ja mam coś takiego


[color=#333333][size=small][font=helvetica, arial, sans-serif]<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.js?ver=1800"></script>[/font][/size][/color]
[color=#333333][size=small][font=helvetica, arial, sans-serif]<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.plugins.min.js?ver=1800"></script>[/font][/size][/color]
[color=#333333][size=small][font=helvetica, arial, sans-serif]<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/general.js?ver=1800"></script>[/font][/size][/color]
[color=#333333][size=small][font=helvetica, arial, sans-serif]<script type="text/javascript" src="images/revolution/jquery-ui.js"></script>[/font][/size][/color]
[color=#333333][size=small][font=helvetica, arial, sans-serif]{$stylesheets}[/font][/size][/color]
[color=#333333][size=small][font=helvetica, arial, sans-serif]<script type="text/javascript">[/font][/size][/color]

a wkleiłem to co miało być i wygląda tak


[color=#333333][size=small][font=helvetica, arial, sans-serif]<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.js?ver=1800"></script>[/font][/size][/color]
[color=#333333][size=small][font=helvetica, arial, sans-serif]<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.plugins.min.js?ver=1800"></script>[/font][/size][/color]
[color=#333333][size=small][font=helvetica, arial, sans-serif]<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/general.js?ver=1800"></script>[/font][/size][/color]
[color=#333333][size=small][font=helvetica, arial, sans-serif]<script type="text/javascript" src="images/revolution/jquery-ui.js"></script>[/font][/size][/color]
[color=#333333][size=small][font=helvetica, arial, sans-serif]{$stylesheets}[/font][/size][/color]
[color=#333333][size=small][font=helvetica, arial, sans-serif]<script type="text/javascript">[/font][/size][/color]
[color=#333333][size=small][font=helvetica, arial, sans-serif]<script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.2/jquery.min.js"></script>[/font][/size][/color]


---
I nadal nic
Szogi1910 napisał 14.04.2016, 11:12:
Kody html/css/php dodajemy w tagach [code[ lub [php]
Może łaskawie powiesz, jaki czat masz?

+ konto z dostępem do niego jeżeli już będzie działał :P
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Tak jak tu czyli gdzie? I jaki shoutbox wgrywasz? Jesli dvz shoutbox to musisz dodac zmienną {$dvz_shoutbox} w indexie.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Dvz shoutbox
Te zmienną w indexie css dałem przed
{$dvz_shoutbox}

#footer {
Nie nie, nie w css a w ACP - Style i szablony -> zakładka Szablony -> wybierasz styl -> Strona główna - Szablony -> index
Dodatkowo do usunięcia

<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/popup_menu.js?ver=1600">
script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.2/jquery.min.js"></script>
Czat jest ale nie da się nic wysłać :v

(14.04.2016, 11:13)Szogi1910 napisał(a): Dodatkowo do usunięcia

<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/popup_menu.js?ver=1600">
script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.2/jquery.min.js"></script>

A gdize to znajdę :v
Prawdopodobnie w headerinclude
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
A skąd brałeś kody? Czytałeś instrukcje instalacji pluginu? Tam masz wszystko opisane, szablon headerinclude
Tylko ze nie mam tego vers 1.6

<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.js?ver=1800"></script>
<
script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.plugins.min.js?ver=1800"></script>
<
script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/general.js?ver=1800"></script>
<
script type="text/javascript" src="images/revolution/jquery-ui.js"></script>
{
$stylesheets}
<
script type="text/javascript">
<
script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.2/jquery.min.js"></script
Matslom napisał 15.04.2016, 13:58:
Zostałeś już upomniany w pierwszym poście. Kody podajemy w tagach [code] lub [php].
Zacznij od podania danych do konta testowego, które będzie miało dostęp do czatu.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Jakie dane i konta testowe ._.
Matslom napisał 15.04.2016, 13:56:
Przede wszystkim zapoznaj się z i popraw stopkę
Robisz nowe konto, które ma dostęp do shoutboxa i podajesz nam tutaj dane dostępowe do niego.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
A gdzie się te konto dokładnie zakłada
ACP -> Użytkownicy -> Nowy użytkownik -> Wpisz dane i nam je podaj.

Tu masz link bezpośredni ;)

bilans.c0.pl/admin/index.php?module=user-users&action=add
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości