Problem z logo

Inne  Założony przez  Pirlo.

wersja skryptu MyBB: 1.8.7
adres forum: gandalfserwer.gu.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): 

Mam problem z zamianą obecnego logo http://scr.hu/2tdo/boo34 (domyślnego) na moje. W ACP->Style->Mój styl->Logo próbowałem trzech sposobów: 1) Zamiana pliku logo.png; 2) Dodanie nowego obrazka i wpisania tam jego nazwy (w tej ścieżce); 3) Wklejenia tam adresu obrazka - żadna z opcji nie zadziałała. Piszę nowy temat, ponieważ we wszystkich poprzednich były powyższe sposoby.

Ktoś wie co robię źle? Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)
Strona nie dziala
Logo jest w postaci tekstowej nie obrazkowej. Zmienisz to w szablonie header. + Adres forum nie działa.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Literówka się wkradła, oczywiście gandalfserwer.UGU.pl, przepraszam :P

@"Conors" mógłbyś mi powiedzieć konkretniej co mam zmienić?
Podaj zawartość header ..
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
@Szogi1910 o to chodzi?

Zawartość header:
<a name="top" id="top"></a>
   <div id="mainwidth">
<div class="menu">
<ul>
<li id="nav-portal"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/portal.php"><i style="font-size: 12px;" class="fa fa-home fa-fw"></i> Home</a></li>
<li id="nav-forums"> <a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php"><i style="font-size: 12px;" class="fa fa-comments fa-fw"></i> Forums</a></li>
<li id="nav-search"> <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php"><i style="font-size: 12px;" class="fa fa-search fa-fw"></i>  {$lang->toplinks_search}</a></li>
<li id="nav-member"> <a href="{$mybb->settings['bburl']}/memberlist.php"><i style="font-size: 12px;" class="fa fa-users fa-fw"></i> Members</a></li>
<li id="nav-calendar"> <a href="{$mybb->settings['bburl']}/calendar.php"><i style="font-size: 12px;" class="fa fa-calendar fa-fw"></i> {$lang->toplinks_calendar}</a></li>
<li><a href='javascript:;' id="extraslink"><i style="font-size: 14px;" class="fa fa-caret-down fa-fw"></i>More</a></li>
 <li><a href='javascript:;' id="sociallink"><i style="font-size: 14px;" class="fa fa-caret-down fa-fw"></i>Go Social</a></li>
</ul>
           </div>
 <div id="extraslink_popup" class="popup_menu" style="display: none;">
   <div class="popup_item_container">
       <a href="{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=help" class="popup_item">Misc info</a>
     </div>
     <div class="popup_item_container">
       <a href="{$mybb->settings['bburl']}/stats.php" class="popup_item">Forum stats</a>
     </div>
     <div class="popup_item_container">
       <a href="{$mybb->settings['bburl']}/showteam.php" class="popup_item">Show team</a>
     </div>
   <div class="popup_item_container">
       <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getnew" class="popup_item">New content</a>
     </div>
     <div class="popup_item_container">
       <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getdaily" class="popup_item">Todays posts</a>
     </div>
 </div>
 
 
 
   <div id="sociallink_popup" class="popup_menu" style="display: none;">
   <div class="popup_item_container">
       <a href="facebook.com" class="popup_item"><i style="font-size: 14px;" class="fa fa-facebook fa-fw"></i> Like us</a>
     </div>
     <div class="popup_item_container">
      <a href="youtube.com" class="popup_item"><i style="font-size: 14px;" class="fa fa-youtube fa-fw"></i> Subscribe to us</a>
     </div>
     <div class="popup_item_container">
      <a href="twitter.com" class="popup_item"><i style="font-size: 14px;" class="fa fa-twitter fa-fw"></i> Tweet us</a>
     </div>
   <div class="popup_item_container">
      <a href="google.com" class="popup_item"><i style="font-size: 14px;" class="fa fa-google fa-fw"></i> +1 us on google</a>
     </div>
 </div>



<div id="headerbg">
<div class="float_left logotext" style="margin-top: 30px; margin-left: 5px;">
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php"><i style="font-size: 30px;" class="fa fa-crosshairs fa-fw"></i> IGame</a></div>
<br />
<div class="float_right" style="margin-top: 20px;">
 <div class="menub">{$welcomeblock}</div>
 </div>

 
 
 
 
   </div>
<br /><br />
 <div id="mbox" style="padding-top: 15px; margin-top: -30px;">  
    <div id="container">    
        <div id="content">
            <div class="wrapper">               <navigation><br />
                {$pm_notice}
                {$bannedwarning}
                {$bbclosedwarning}
                {$unreadreports}
                {$pending_joinrequests}
                {$awaitingusers}
                                 
<script type="text/javascript">
// <!--
   if(use_xmlhttprequest == "1")
   {
       $("#extraslink").popupMenu();
   }
// -->
</script>
             
             
             <script type="text/javascript">
// <!--
   if(use_xmlhttprequest == "1")
   {
       $("#sociallink").popupMenu();
   }
// -->
</script>
Szogi1910 napisał 31.03.2016, 18:26:
Przczytales co kryje sie pod odnosnikiem w dodanej wczesniej notatce bo obstawiam ze nie
<div class="float_left logotext" style="margin-top: 30px; margin-left: 5px;">
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php"><i style="font-size: 30px;" class="fa fa-crosshairs fa-fw"></i> IGame</a></div>

To odpowiada za ten tekst, który się wyświetla. Zmień sobie na swój plik logo. Chyba wiesz jak zrobić? :)\

+ Podaj kod szablonu footer (stopka)
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
@Szogi1910 przeczytałem, nie ogarnąłem - teraz jest (powinno być) ok
@"Fyeem" Dzięki! :D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości