wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: www.csgamers.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam jako że bawiłem się szablonami i zmieniałem w nich kody odpowiednie za hiperłącza grafikę przekierowania wszelkiego rodzaju itp, i chcąc coś teraz zmienić zauważyłem że znikł mi szablon global.css wgrałem kopie zapasową tego samego stylu przerobionego przeze mnie i oryginalnego świeżo pobranego ze strony, i nie mam global.css  jakim cudem? chciałem dodać że wcześniej skanowałem komputer który miał 41 virusy więc postanowiłem sprawdzić co on mi tam pousuwał ale nie było nic od mybb zwiazanego, no i przecież pobrałem taki sam styl z officialnej strony na nowo i też nie mam globala jakby coś go chowało przede mną lub blokowało, szukałem na internecie jakiś zagraniczny taki przypadek był ale nie rozwiązali jego problemów a na tym forum nic nie znalazłem, być może źle wpisałem 

Chciałem dodać że po 3 próbach wgrywania na siłę tego samego stylu i usuwania starego i usuwania szablonów pozostałych od niego nie mogę już ustawić żadnego stylu jako domyślny, mogę jedynie wymusić używanie, jakby jakiś bug silnika mybb, na to mi wygląda albo złośliwe oprogramowanie  :sciana:

Z mojego punktu widzenia MyBB nie czyta mi stylu i wszystkich szablonów czego? tak mi się wydaje lecz strona ma się dobrze nic jej nie dolega wszystko pięknie działa no ale ten błąd mnie przeraża

Problem został rozwiązany w banalny sposób :D mianowicie ustawiłem plik o rozszerzeniu XML na "tylko do odczytu" po czym wgrałem go ponownie i zadziałało, nie wiem co było przyczyną czego to była spowodowana wina, może komuś ten ala poradnik się przyda. Pozdrawiam