Przyjazne (seo) tytuły nie wyświetlaja się

Błąd   Założony przez  Milo.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: trade-game.eu
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): po instalacji i aktywowaniu pluginu nic się nie zmieniło. Nadal tematy są wyswietlane tak jak przed instalacją. Tak samo ustawianie zmiennych nic nie daje.
Jest kilka pluginów oferujących przyjazne tytuły, z jakiego korzystasz?
Przykładowo - Google Seo trzeba skonfigurować i w zakładce pluginów zatwierdzić zmiany + zeedytować .htaccess
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Dokladnie sie nazywa tak jak napisalem "przyjazne (seo) tytuły".
Pokaż screena jak masz skonfigurowane.
Jeśli zostawiłeś domyślne wartości to wszystko wskazuje na to że działa poprawnie, przykładowo:
http://trade-game.eu/showthread.php?tid=4&pid=4#pid4

{$prefix}{$subject} - {$page} - {$boardname}
Wyświetla się według tego wzoru
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Mam domyślnie skonfigurowane.
Hm.. Pierwszy raz pracuje na mybb, może jestem jeszcze zielony, no ale np. w konfiguracji w objaśnieniu pokazuje mi że np. {$subject} ma wyświetlać nazwe tematu, więc czemu zamiast nazwy tematu w linku nadal jest ta reszta showthread.php....

Chodzi mi o to po prostu, aby wyświetlało link podobnie jak na tym forum, że w linku jest nazwa tematu.
Jak nazwa pluginu wskazuje - przyjazne tytuły, nie linki. Tytuł zaobserwujesz na np. karcie, w której otwarta jest strona.
Do zmiany linków potrzeba innego pluginu, np. Google Seo, który należy skonfigurować i wrzucić odpowiedni fragment do .htaccess. W razie problemów na YT jest nawet nagrany poradnik krok po kroku jak zainstalować tenże plugin.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Aj no to przepraszam za zamieszanie.
Dzięki wielkie za pomoc.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości