Szybka edycja

Założony przez  mrkarpiuk.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: mrkarpiuk.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Poszukuje/szukam gdzie znajdę pliki odpowiedzialny za przycisk/opcje szybka edycja bo chce tam dokonać kilku zmian.
refresh
showthread_quickreply
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
W MyBB nie ma plików. Szablon ijak i arkusze css są trzymane w bazie.

https://www.youtube.com/watch?v=pue4FMI03wg
Tylko wszystko fajnie wiem gdzie ten szablon ale nie doszukałem się zmiennych odpowiadających za przyciski jak na tym obrazie:

[Obrazek: 3Fo9Ivs.png]

Zapisz i Anuluj edycje abym mógł im przypisać klase
Wątpię, że ten konkretny element jest w szablonie zapisany. Raczej strzelałbym na wywołanie bezpośrednio z skryptu. Poszukaj który .js odpowiada za szybką edycję
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Sam przycisk edytujesz za pomocą CSS.
Właśnie o to chodzi, że na innym szablonie jest inaczej to rozmieszczone a tutaj i tak jako przykład jest ;/
Nie wiem jak wyszukać to ficus ;/

A Supryk sam wygląd przycisku wiem jak edytować chodzi mi konkretnie o te 2 przyciski bo chciałbym je nieco w dół i z prawej strony na swoim szablonie.
i o tym mowie, to tez zalatwisz za posrednictwem css

daj konto testowe
adres
mrkarpiuk.xaa.pl
wstaw sobie do css coś w stylu

.post_body, form button {
float: right;
}

dodaj margines i powinno byc OK
Niestety z polem textowym itp do prawej bierze
Jedynie obniżyć te przeciski i ustawić je po prawej stronie? Skoro tak to kod @Supryka jest dobry, jedynie niepotrzebnie przecinek postawił.
.post_body form button {
 float: right;
 margin-top: 15px;
}
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Super działa dzięki!



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości