PROBLEM - Rejestracja

Błąd   Założony przez  uploadWar.

Wersja skryptu MyBB: 1.8.6
Adres forum: Cs-Zone.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): 


Witam, chciałbym przedstawić swój problem polegającym na Loginie w rejestracji, nie wiem co się dzieje, co bym nie wpisał w login, ramka jest czerwona przez co nie da się dokończyć rejestracji.
[Obrazek: 52008461016259610705.png]

Chciałbym jeszcze usunąć z rejestracji "Weryfikacje obrazkową, ponieważ nie widzę tego obrazka.. 
[Obrazek: 87329381380402386857.png]

odświeżam...

odświeżam...
odświeżam...
refff...
sprawdzałeś czy masz nadaną wartość w ACP->Konfiguracja->ustawienia->Opcje rejestracji i profilu
dla Minimalna długość loginu i Maksymalna długość loginu
może to być jeszcze wina jakiś pluginów (ale nie mam pewności)
w rejestracji wszystko jest tak jak powinno być, dodam jeszcze ze w działach nie moge zamknąć wątku, tzn nie mogę użyć zadnej funkcji, pojawia się komunikat "Nie zaznaczono żadnego wątku lub twoja poprzednia sesja wygasła (automatycznie po 1 godzinie nieaktywności). Wybierz inne wątki i spróbuj ponownie."
mi nie pokazywalo weryfikacji obrazkowej przez plugin View Groups Jezeli masz taki to go wylacz i sprawdz.
(05.03.2016, 10:41)pololoko111 napisał(a): mi nie pokazywalo weryfikacji obrazkowej przez plugin View Groups Jezeli masz taki to go wylacz i sprawdz.

mam ten plugin lecz niestety w niczym nie pomogło .. :(
Konsola przeglądarki prawde Ci powie.
(05.03.2016, 17:18)Supryk napisał(a): Konsola przeglądarki prawde Ci powie.


Jak odczytać konsole przeglądarki ?
ctrl+shift+i -> Console
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Tak to wygląda.. 
Jest ktoś w stanie pomóc mi to ogarnąć ? 


[Obrazek: 91310907646211372915.png]
HELP ... !
Zajrzyj do konsoli gdy sie chcesz zarejestrować. Informację powinieneś zrozumieć, a jak nie to zawsze można odpalić google i znaleźć odpowiedź w pierwszym linku na stacku. :p
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości