Jak stworzyć własny styl MyBB

Inne  Założony przez  ByczekTV.

wersja skryptu MyBB: Nie pamiętam
adres forum:EvoBlack.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):Wszystko Niżej.
-----
Witam, piszę tutaj, gdyż najbardziej ten temat mi do tego działu pasuje , mam pewien problem, otóż postanowiłem stworzyć własny styl na forum MyBB, robię go w programie MS office FrontPage, gdyż nie rozumiem w ogóle kodu ;p
Kontynuując...
Chciałbym się dowiedzieć, czy tym programem zrobię normalny styl, czy to jest do tworzenia np. portali, nie rozumiem.
Jeśli tak, to co trzeba zrobić, aby był to normalny styl na forum MyBB?
Co mam na myśli mówiąc ,,normalny styl"? Mam na myśli np coś takiego:
>>>KLIK<<<
Niby coś tam robię, hiperłącze etc, lecz np tła normalnego dać nie mogę, bo nie znam wymiarów :(
Nie wiem ,co zrobić, aby np jak dam tam zakładkę ,,Forum" oraz hiperlink był ten MÓJ AUTORSKI STYL na forum, czy to się robi inaczej?
Chciałbym się jeszcze dowiedzieć skąd wezmę polską wersję tego programu, bo wiem, że istnieją, z góry dziękuję.
Ardex napisał 28.02.2016, 17:25:
Nie wytłuszczaj całej zawartości posta, utrudnia to czytanie. W nazwie tematu nie używaj słów Pomocy itp, precyzuj dokładnie nazwę wątku.
Kasujesz link - nie licz na wsparcie
Jak nie rozumiesz kodu to zrezygnuj :p
A tak na serio naucz sie html+css to max 2 dni nauki a nie bedziesz takich pytan zadawac.
Moze byc nawet "HTML dla zielonych" na poczatek lecz lepiej abys sie zapoznal z w3schools.com
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Jeżeli chcesz robić style to zacznij od przerabiania tego domyślnego.
Po wgraniu skryptu klikasz PPM > Zbadaj elemtent, potem szukasz tego co cię interesuje np. w global.css i edytujesz.
Powoli do przodu ^^



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości