Includ w innej stronie ostatnich 5 tematów z danego działu forum

Konfiguracja  Założony przez  Linehost.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: forum.linehost.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witam.
Nie wiem czy w dobry dział trafiłem (jeżeli nie, to przenieść poproszę:) ) ale szukam pluginu który.


Na chłopski rozum.

Mam dwie strony:

forum.linehost.pl
linehost.pl

Szukam pluginu który wyświetli mi na linehost.pl ostatnie np: 5 newsów z działu o danym ID w indexie linehost.pl

Jeżeli ktoś ma inne rozwiązania proszę pisać. Najbardziej pomocną odpowiedź nagrodzę darmowym kodem na serwer VPS w Linehost.

Pozdrawiam,
Mateusz.
Pluginu nie ma. Tu trzeba zintegrować CMS na głównej domenie z forum na sub domenie.

Najprostszy rozwiązanie. W CMS'sie połączyć się do bazy MyBB i wyciągać interesujące nas dane.
Można też w katalogu z MyBB zrobić plik z zapytaniem i echem wypluwać dane, pożniej tylko na głównej stronie mały kod JQ który to przechwyci.
Chciałem tak właśnie zrobić ale mój skrypt który wyciąga dane z bazy jest głupi. Jeżeli mam (lista tematów w dziale)


NEWS 1
NEWS 2
NEWS 3

i teraz. Jeżeli ktoś napisze odpowiedź np w NEWS 3 to includ się robi w taki sposób:

NEWS 3
NEWS 1
NEWS 2

Tak jak na forum :P

Ale innego rozwiązania nie ma tak? :)
Pokaż fragment swojego kodu z zapytaniem do bazy MyBB.
(20.02.2016, 16:32)Supryk napisał(a): Pokaż fragment swojego kodu z zapytaniem do bazy MyBB.

Spoko dam sobie rade z tym kodem i zrobie includ po dacie napisania wątku a nie includ "całej listy" (myśle że zadziała). Szukałem podpowiedzi a nie gotowego rozwiązania (ewentualnie wtyczki). Dzięki za pomoc, wejdź sobie na linehost.pl na serwery VPS i wybierz coś dla siebie. Napisz mi pw proszę.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości