Problem z bazą danych...

Błąd   Założony przez  BimmeR.

wersja skryptu MyBB:1.8.6
adres forum: BestFrags.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): Cóż, od wczoraj na hostingu trwają jakieś prace. Forum miało ruszyć wczoraj, nie ruszyło. Problem z bazą danych zgłosiłem hostingowi, usłyszałem odpowiedź, że sam mam sobie naprawić, co jest śmieszne bo nawet nie wiem za co się wziąć, bo to nie moja wina. Tutaj jest problem, bo nie mam kopii bazy danych, styl który edytowałem przepadnie i wszystko przepadnie, dlatego też nie chce robić reinstalla silnika. Jeśli już, to wolałbym na 1.8.5 lub 4 , gdyż 1.8.6 ma masę błędów. Więc jeśli jest potrzeba reinstalować silnik, poproszę link. Przedstrona działa, jeśli chcecie zobaczyć ten błąd wejdźcie pod BestFrags.pl/index.php



MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:1146 - Table 'bestfrag_mbb1.mbb_datacache' doesn't existQuery:SELECT title,cache FROM mbb_datacache
Z komunikatu wychodzi ze nie posiadasz tabeli w bazie mbb_datacache
Ja połowy tabel nie mam przez nich. Zrezygnowałem  z dalszego naprawiania. Najlepiej powiedzieć ze to moja wina. Dzięki za odpowiedź


//Tak mintshost (nie polecam cały czas wywala). Kopie mam sprzed kilku dni, ale gdy wgrywam ja, wyskakuje mi błąd
Ardex napisał 17.02.2016, 21:41:
Napisz im maila z prośbą o kopię bazy danych. Niech troszczą się o swoich klientów, a nie zostawiają ich samych sobie. Hosting to mintshost?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości