Pasek narzędzi kolorów

Szukam  Założony przez  Niki.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: www.trainz.org.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Poszukuję pluginu lub kodu, do dodania pasku narzędzi kolorów, aby w poście n.p podkreślić zdanie na kolor czerwony, gdyż mój styl który używam czyli, 1point8 nie ma pakiety kolorów.

[Obrazek: org_JPG_300x300_q85.jpg]
Na podstawowym stylu jest?
Tak jest.
Style i Szablony - szablony - twój styl - edytuj styl i szukasz opcji Wygląd edytora ustaw na taki sam co ma styl domyślny
Zmieniłem na Default taki jaki ma podstawowy styl, na podstawowym jest cały pasek z narzędziami, tutaj nie ma nic. Sprawdziłem serwer, w ogóle w głównym katalogu ani nigdzie nie ma takiej ścieżki jak podana w ustawieniach : jscripts/editor_themes. Może dla tego nie ma edytora?
Czy dostanę odpowiedź? forum nie pracuje prawidłowo bez paska narzędzi kolorów, a ja nadal nie rozwiązałem problemu.
Alternatywą są kody
np. tekst [color=red]
pogubienie tekstu [b]
pochyla tekst [i]
przekreśla tekst [s]
Pamiętaj że na koniec frazy musisz dać znacznik zamykający np. [\align] z ukośnikem na na początku.
Resztę kodów możesz sobie w necie znaleźć.
Znam tą alternatywę ale nie każdy użytkownik będzie się bawić w takie coś, nie ma naprawdę sposobu by to wkleić do szablonu?
[Obrazek: 65741899233551885085.jpg]
Podaj konto testowe z możliwością przeglądania forum, pisania tematów.
Sprawdź, czy w szablonie newthread znajduje sie zmienna {$codebuttons}, zobacz czy w Panel użytkownika -> edytuj opcje -> Pokaż opcje formatowania MyCode w czasie pisania postów. jest zaznaczone
Konto testowe Login: Test hasło test1234
Cytat:Sprawdź, czy w szablonie newthread znajduje sie zmienna {$codebuttons}
W szablonie jest tylko :
<a href="newthread.php?fid={$fid}class="button new_thread_button"><span><i style="font-size: 14px;" class="fa fa-file fa-fw"></i>&nbsp;{$lang->post_thread}</span></a
Nie ma żadnej wzmianki o tym. W panelu jest zaznaczona opcja "Pokaż opcje formatowania MyCode w czasie pisania postów."
Wszystko działa prawidłowo pasek jest.
W szablonie jest kod a paska dalej nie ma.
<td class="trow2" valign="top"><strong>{$lang->your_message}</strong>{$smilieinserter}</td>
<
td class="trow2">
<
textarea name="message" id="message" rows="20" cols="70" tabindex="2">{$message}</textarea>
{
$codebuttons}
{
$multiquote_external


Załączone pliki Miniatury
   
U mnie już się wyświetla. Wyczyść przeglądarkę
(19.02.2016, 10:51)Ardex napisał(a): U mnie już się wyświetla. Wyczyść przeglądarkę
Wyczyściłem przeglądarkę mam tylko pasek od ikon tematów.
http://i.imgur.com/wAH7iOd.png
i masz odpiwedz dlaczego nie dziala



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości