[Pomoc] DVZ Shoutbox 2.2.1 komedy czy coś

Założony przez  SzYm3k.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: nicetime-rp.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Chciałbym się tylko spytać czy do DVZ Shoutbox 2.2.1 są jakieś komendy, albo możliwość podpinania ogłoszenia!

Bo głównie o to mi chodzi. A i jak czyścić czat..
Z tego co się orientuję to nie ma w czystej postaci, może jakiś dodatek jest.
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Do tego shoutboxa nie ma komend, ale możesz edytować szablon i dodać tam kod który będzie wyświetlał jakieś ogłoszenie.
Co do czyszczenia to po prawej stronie od wpisów masz E i X, które służą do edycji i usuwania.
(30.01.2016, 00:02)musicpower napisał(a): Do tego shoutboxa nie ma komend, ale możesz edytować szablon i dodać tam kod który będzie wyświetlał jakieś ogłoszenie.
Co do czyszczenia to po prawej stronie od wpisów masz E i X, które służą do edycji i usuwania.

E i X wiem, ale usuwać tak pojedyńczo 100 postów??

A co do szablonu, podsuniesz mi jakiś pomysł na edycję? W sensie kod i za co zamienić..

Odkryłem! mam taką opcje jak "« archive" i tam jest delete all, ale co do drugiej opcji czyli ogłoszenia... pomysły?
https://webboard.pl/thread-57786.html?pi...#pid242867
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
A dlaczego kiedy dodaję ta super belkę (podoba mi się) To ona coś buguje i nie widać wiadomości czatu, tzn. Jak napisze wiadomość to widać a jak odświeżę stronę to jakby coś ją przykryło.. I czysty czat jest :P
(30.01.2016, 00:47)SzYm3k napisał(a): A dlaczego kiedy dodaję ta super belkę (podoba mi się) To ona coś buguje i nie widać wiadomości czatu, tzn. Jak napisze wiadomość to widać a jak odświeżę stronę to jakby coś ją przykryło.. I czysty czat jest :P

Jakiś screen? U mnie jest wszystko ok.
Uważam że jest nei potrzebny, nie chcę to jeszcze raz wgrywać... Bo mam aktywnych teraz na shoutboxie, jest tak że ładna zielona belka Super wygląda ogłoszenie, jednak nie wyświetlają się posty

A tutaj jest kod który dodaję
<div id="shoutbox" class="front{$classes}">

<div class="head">
<strong>{$lang->dvz_sb_shoutbox}</strong>
<p class="right"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php?action=shoutbox_archive">&laquo; {$lang->dvz_sb_archivelink}</a></p>
</div>
<div id="ogloszenie_sb_green">
                Tresc ogloszenia
            </div>
<div class="body">

{$panel}

<div class="window" style="height:{$mybb->settings['dvz_sb_height']}px">
<div class="data"></div>
</div>

</div>

<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/dvz_shoutbox.js"></script>
{$javascript}

</div>



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości