Jak zmienić położenie tesktu oraz zamienić avatar w ogłoszeniu.

Założony przez  PolskiTHEPLAYER.

wersja skryptu MyBB: To nie skrypt
adres forum: goldforest.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):  screen w opisie

Jak mogę zedytować żeby zamiast avatara wyświetlało się jakie zdjęcie które wstawie i żeby ten text nie nachodzi jak teraz na avatara
Szogi1910 napisał 29.01.2016, 19:43:
Tytułuj poprawnie nazwy wątków oraz poczytaj o
Dodatkowo przywróć informację o tłumaczeniu mybboard oraz autorach skryptu mybb.com dodatkowo przywróć oryginalną stopkę o autorze stylu


Załączone pliki Miniatury
       
(29.01.2016, 19:16)PolskiTHEPLAYER napisał(a): wersja skryptu MyBB: To nie skrypt

A co?

.scaleimages>p{padding-left:10px} aby odstęp zrobić.
A ten 2 problem bardziej opisz
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Żeby zamiast avatara było zdjęcie dodane w tym poście zachwile dodam screena jak to wygląda na jednym forum

Dodałem już załącznik jak to wygląda na jednym forum
Dzięki @Szogi1910 za info :P
Dalsze info po poprawie stopki
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Podaj stopke bo niechce mi się jej pisać znowu ;3
https://webboard.pl/thread-62410.html?pi...#pid263650
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Stopka już jest tłumaczenie i silnik forum
Brak linka. Za kogo ty mnie masz, że próbujesz mnie oszukać?
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Dałem link ... Już a teraz powiedz mi gdzie mam dać .scaleimages>p{padding-left:10px} w global.css new.css ...
Nie denerwuj się tak człowieku, my tutaj chcemy ci tylko pomóc :P
1.Masz rozwalony kod. Niezbyt to estetycznie wygląda i google cie nie pochwali.
2.Do global.css wrzuć .scaleimages{padding-left:10px} To powinno pomóc na przyklejenie tekstu do obrazka.
Jeśli chodzi o zdjęcia na portalu to zakładam, że będzie potrzebny plugin. Lepiej się wypowie ktoś, kto bardziej zna tego cms'a
// ja znam się tylko hobbistycznie na php/html/css/js no może jeszcze troszku optymalizacji, seo i jquery :D

I pamiętaj, że wielkie przyciski takie jak te co podesłał ci moderator przenoszą do konkretnych akcji
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości