Podgląd profilu w poście

Założony przez  Garfield96.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: http://utadka.xaa.pl/index.php
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):  Witam. Chciałbym zmienić wygląd profilu w poście na bardziej taki jakby lepiej wyglądający aczkolwiek nie mam zielonego pojęcia jak mam to zrobić. 

To mój podgląd profilu w wątku 

[Obrazek: k0PKOXH.png]

A to podgląd profilu jaki bym chciał mieć (mniej więcej)

[Obrazek: v7jsTa2.png]

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam jeśli źle ująłem jakiekolwiek zapytania.
informacje o uzytkowniku (ilość postów, pkt ostrzezen itp.) znajdują się w szablonie postbit_author_user ponadawaj tam odpowiednie klasy i nadaj im wartości w global.css
reszta to edycja już istniejących stylów w arkuszu global.css tzn:
.post.classic .post_author i .post .post_author
(26.01.2016, 23:44)musicpower napisał(a): informacje o uzytkowniku (ilość postów, pkt ostrzezen itp.) znajdują się w szablonie postbit_author_user ponadawaj tam odpowiednie klasy i nadaj im wartości w global.css
reszta to edycja już istniejących stylów w arkuszu global.css tzn:
.post.classic .post_author i .post .post_author

Wiem gdzie to się znajduję, aczkolwiek nie wiem jakie klasy, itp. są za to odpowiedzialne dlatego napisalem w tej sprawie do was z myślą, że by ktoś mógł mi wytłumaczyć co i jak.
w postbit_author_user mozesz wykorzystać coś takiego
<div class="staty_uzytkownika">
<div class="dane_uzytkownika"><font size="2"><i class="fa fa-users"></i>  Grupa: {$lang->primary_usergroup}{$usergroup['title']}</font></div>
<div class="dane_uzytkownika"><font size="2"><i class="fa fa-comments"></i>  {$lang->postbit_posts}{$post['postnum']}</font></div>
<div class="dane_uzytkownika"><font size="2"><i class="fa fa-home"></i>  {$lang->postbit_joined}{$post['userregdate']}</font></div>
{$post['replink']}
    </div>
postbit_reputation
<div class="dane_uzytkownika"><font size="2"> <i class="fa fa-plus-square-o"></i> {$lang->postbit_reputation} {$post['userreputation']}</font></div>

a do global.css dodac tylko
.post .post_author div.staty_uzytkownika {
    float: right;
    font-size: 11px;
    padding: 6px 2px 2px 2px;
    color: #D2D1D1;
    line-height: 1.3;
    opacity: 0.9;
}
.post.classic .post_author div.staty_uzytkownika {
    margin: 0px 0 0 0;
     text-align: left;
    font-size: 10px;
    padding: 6px 2px 2px 2px;
    float: none;
}
.dane_uzytkownika {
   color: white;
   border: 1px solid #2B2B2B;
   padding: 5px;
   margin-top: 4px;
}
A jeśli bym chciał do tego dodać tabelki, aby to było w tabelce to jest na to jeszcze jakiś inny specjalny kod? Oczywiście dziękuję za to bo też jest już git, aczkolwiek no zależy mi na tych tabelkach :)


Okej, już sobie poradziłem. Temat mozna zamknać.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości