Przedstrona się niewyświetla.

Inne  Założony przez  BimmeR.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: bestfrags.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Wchodząc na bestfrags.pl/przedstrona.php przedstrona się nie wyświetla, tak jakby nie mogła odnaleźć szablonu,  ale on jest zrobiony. Zrobiłem również w pliku "przedstrona.php" to co należy. Trochę mi szkoda, bo przedstronę wykonałem sam i nie chciałbym, aby mój czas przepadł.  Dodam, że przedstronę dodałem do szablonów globalnych.  Potrzebuję małej pomocy, aby się pokazywała. Z góry dziękuję.
podaj zawartość przedstrona.php, może jest tam jakis błąd i jak się nazywa szablon do tej przedstrony
Szablon to "przedstrona"

<pre lang="php"><?php
define('IN_MYBB', 1);
require "./global.php";

add_breadcrumb("BestFrags.pl - Przedstrona", "przedstrona.php"); //"nazwa nowej podstrony" to tekst wyświetlany w nawigacji; "download.php" - nazwa utworzonego pliku php)

eval("$podstr = "".$templates->get("przedstrona")."";"); // "download" to nazwa wcześniej utworzonego szablonu

output_page($przedstrona);
?>
dlaczego odwołujesz się do $przedstrona jak szablon jest pod zmienną $podstr?
Możesz mi podać gotowy kod? Zmieniłem $przedstrona na $podstr , ale to nic nie dało :P
sprawdz to w przedstrona.php

<?php
define('IN_MYBB', 1);
require "./global.php";

add_breadcrumb("BestFrags.pl - Przedstrona", "przedstrona.php"); //"nazwa nowej podstrony" to tekst wyświetlany w nawigacji; "download.php" - nazwa utworzonego pliku php)

eval("\$podstr = \"".$templates->get("przedstrona")."\";"); // "download" to nazwa wcześniej utworzonego szablonu
output_page($podstr);
?>
Niby działa, tylko jest mały błąd i jest wszystko rozwalone ;/
Pokaż szablon przedstrony
błędu już nie ma, tylko mam jedno pytanie. Jak to zwiększyć, żeby było na całym ekranie?
Mi to tam się wyświetla na cały ekran.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości