Zmiana Hostingu a domena

Konfiguracja  Założony przez  Kamisama.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: Link do forum
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witam, czy idzie zmienić hosting jeśli forum jest przydzielone do jakiejś domeny np: moja-strona.pl/forum
Próbowałem w pliku config.php zmienić dane na nowy hosting który wykupiłem w mydevil.
Zmieniłem dane w kopii bezy danych sql, a i tak wywalało błąd: taki:

Cytat:MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
    1045 - Access denied for user 'm1320_mybb01'@'s4.mydevil.net' (using password: YES)
Query:
    [READ] Unable to connect to MySQL server

Please contact the MyBB Group for technical support.


Pisze tam że s4.mydevil.net a mój nowy hosting ma s7.mydevil.net, w config niby pisałem s7, w bazie też.
Macie jakieś wskazówki?
Podałeś błędne dane dla pliku config.php
Tak forum możesz przenosić dowolnie między hostingami wystarczy wtedy tylko zmienić dnsy domeny na nowy hosting
No właśnie że plik config prawidłowo wypełniłem,  spr kilkakrotnie :/
DNS nie muszę zmieniać bo nowy hosting jest od tej samej firmy co stary i DNS ma te same, może jakieś inne propozycje co by to mogło być?
Możesz sprawdzić czy użytkownik bazy danych ma nadane uprawnienia
(16.01.2016, 16:13)Szogi1910 napisał(a): Możesz sprawdzić czy użytkownik bazy danych ma nadane uprawnienia

Ok, później pobawie się, i napisze czy poszło.
Póki co dzięki za pomoc :)


Nie działa, chce od nowa zainstalować forum, a potem z kopii bazy przywrócić co się da, mimo to i tak non stop wywala takie coś: http://screenshot.sh/odSd6AwFoAaRT
Czyżby to przez to że główny serwis jest na serwerze mysql4.mydevil.net, a ja chcę forum wgrać na nowy mysql7.mydevil.net?
Jak zrobić by to szło wgrać?

EDIT//: Udało mi się jakimś cudem nadać uprawnienia użytkownikowi w hostingu, i działa xD
Łączy się z nowa bazą danych. Dziękuje za pomoc, Szagi masz +



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości