Pozycjonowanie strony, a pozycja w Google

SEO/SEM/Marketing  Założony przez  Tomaan.

Coś w ten deseń. Zapleczem określa się właśnie wszystkie strony z linkiem pozycjonującym do Ciebie.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Czy mógłby ktoś doradzić jakbym mógł wypozycjonować moją stronkę w Google ? Właśnie prowadzę forum o jednej grze póki co nie jest jeszcze skończone ale już myślę jakby je wypozycjonować w wyszukiwarce Google. W tych sprawach to ja trochę ciemny jestem gdyby mógłby ktoś pomóc byłbym wdzięczny.

Pozdro
Daniel Praźmo napisał 06.11.2012, 19:08:
Lista wątków zbiorczych się kłania.
Łączę.
Jeśli jesteś ciemny to najlepiej będzie jak zlecisz to komuś ;)
Właśnie pieniędzy nie mam teraz :/. Ale słyszałem że jak się jakiś kod do stronki dopisze w Htmlu to Google samo zaindeksuje stronkę w wyszukiwarce.
(04.11.2012, 16:52)Bravek napisał(a): Właśnie pieniędzy nie mam teraz :/. Ale słyszałem że jak się jakiś kod do stronki dopisze w Htmlu to Google samo zaindeksuje stronkę w wyszukiwarce.

Kto Ci takich bajek naopowiadał?
Najlepiej nie dodawać do wyszukiwarki stron, które nie są ukończone i nie mają konkretnej zawartości, bo bot krzywo na takie śmieci patrzy. Jak już będziesz mieć gotowe forum, z w miarę porządnym, minimalnym contentem, to wtedy dodajesz pod adresem http://google.com/addurl
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Tylko dodanie strony to dopiero początek - to nie da żadnej pozycji w Google nawet w TOP 100 :P Trzeba dodawać stronę do katalogów i międzyczasie ją rozwijać, żeby jak ktoś ją już znajdzie to się zarejestrował, a żeby się zarejestrował to musi czymś ona przyciągać.
No właśnie już nie muszę go dodawać do Googla bo chyba strona sama się tam wrzuciła ale ma nieodpowiedni opis inny niż ja mam na forum :/ . Fotka :

[Obrazek: googlekd.jpg]
U mnie Google podaje taki, jaki macie wpisany w metatagi. Może bot musiał zaktualizować informacje. Nie ma co od razu panikować ;)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Chodzi o to że to nie jest strona hostingowa tylko moje forum o jednej grze na niej hostowane a zamiast mojej nazwy forum to wywala w google moje dane hostingowe. Jak to zmienić ?
Jaki masz adres strony? Myślałem, że 2ap.pl to jest wasz adres ;p
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Na razie adresu nie mogę podać bo stronka nie jest skończona a tak tylko się pytam o te pozycjonowanie bo dużo czasu do jej skończenia mi nie zostało i trzeba było by tak po świętach ją umieścić w wyszukiwarce Google.
Bravek napisał(a):i trzeba było by tak po świętach ją umieścić w wyszukiwarce Google.
Nie zapominaj, że zgłoszenie strony do wyszukiwarki nie oznacza jej dodania. Na dodanie będziesz musiał poczekać nawet i miesiąc choć na to nie ma reguły. Jeśli masz stronę od dłuższego czasu, google samo ją już pewnie znalazło. Sprawdź w ogóle czy Twoja strona jest w google. Wpisz w wyszukiwarce adres swojej strony i zobacz czy jesteś w wynikach.
Adres - adam-as miał na myśli google.com --> http://adres-strony.ltd, bo wiadomo że "z byka" szukać frazą nie będziemy :P
Przede wszystkim musisz sprawdzić metadane, możliwe że zostały zaciągnięte zanim wrzuciłeś coś na serwer, w takim wypadku za jakiś czas się zaktualizują. Mógłbyś puścić ping na strone, zeby zaprosić boty.
wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: myślę, że nieistotne
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):
Witam chciałbym zapytać Was jak indeksujecie swoje fora korzystające z silnika mybb. Ja korzystam z pluginu Google SEO (1.6.3) i od czasu do czasu dodaję reklamę na forach reklamowych. Zwykle na moim forum widzę bot googlarki, ale pozostałe boty jak choćby Binga czy Yahoo są raz na ruski rok. Jak mógłbym im delikatnie "pomóc" zawitać na moim forum. W ustawieniach znalazłem specjalną zakładkę "boty wyszukiwarek". Moje pytanie brzmi czy warto przykładowo zmienić im grupę z gościa na zarejestrowanego? Czy będzie to miało jakiś pozytywny skutek?
Pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzi.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości