Pozycjonowanie strony, a pozycja w Google

SEO/SEM/Marketing  Założony przez  Tomaan.

Tak, chodzi o ten plugin.
hipekxd napisał(a):Co mogę jeszcze zrobić?
Daj sobie spokój z wodotryskami niepotrzebnie obciążającymi serwer. Masz Google Seo i to wystarczy. Dalej zadbaj o treść na forum przez duże "T" artykuły w presellpages.
Dzięki, chyba przy tych tagach wszystko dobrze zrobiłem :) Co jeszcze mogę zrobić?

adam -as - presellpages to strony na których mam napisać jakiś artykuł związany z treścią mojej strony i dodać do tego link do forum, tak? Jak tak to jakie katalogi presellpages polecasz?
Zgłosić stronę do zaindeksowania w różnych wyszukiwarkach, jak Yahoo!, Bing i tym podobne. Google nie jest jedyną i o tym należy pamiętać.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Zrobiłem - już dawno, myślałem, że to oczywiste i nie trzeba tego pisać ;)d
Wiesz, tak przezornie piszę, bo są tacy, którzy dodają SEO, a nawet nie zgłoszą strony do zaindeksowania ;)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Aha :) Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Bo zdobyłem już moderatora, ale statystyki rozwalają :E 3 zarejestrowanych, w tym 1 konto to moje (Admin), a najwięcej odwiedzono 10 osób (dzisiaj :D)
Wydać trochę kasy na porządną reklamę/pozycjonowanie.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
@Nidrax: Tego nawet nie proponuj, wszyscy tutaj chcą mieć wszystko za darmo. Tylko o zarobkach myślą.
Nom :)
Nic więcej nie da się wykombinować? Teraz zaczynam pisać na forum, aby wypełnić je treścią, bo to też chyba ważne :) No i wykupiłem domenę .eu (zamiast www.owindows8.hostei.com mam teraz www.winforum.eu)
zaplecze, zaplecze i jeszcze raz zaplecze. ;p
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Dzięki, a o co dokładniej chodzi z tym zapleczem?
http://www.seo-platforma.pl/slownik/art98,zaplecze.html
http://seoadder.info/slownik-zaplecze.html
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Czyli po prostu umieszczanie linka do mojej strony na innych stronach (swoich lub tych popularnych typu fb czy nk) ?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości