Usunięcie dopisku - "Dział zawiera nowe posty - undefined"

Inne  Założony przez  Hayasho.

wersja skryptu MyBB: 1.8
adres forum: knwcraft.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Po najechaniu na ikonkę odpowiadającą za dawanie sygnału ws. nowego postu w dziale wyświetla się napis "Dział zawiera nowe posty - undefined".
[Obrazek: f1n3jq3pybbf.png]

Chodzi mi po prostu o usunięcie dopisku '- undefined'.
Znajdziesz to albo w Szablony > Nazwa_szablonu > Opis działu > forumbit_depth2_forum, albo w pliku z tłumaczeniem. Sprawdź to pierwsze ;)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
Niestety w szablonie tego nie można edytować.
Pokaż szablon forumbit_depth2_forum to zaraz coś wykombinujemy
<tr>
<td class="{$bgcolor}" align="center" valign="middle" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}"><i class="fa fa-circle-o"></i></div></td>
 
<td class="{$bgcolor}" valign="middle">
 <strong><a href="{$forum_url}"><span class="threadtext">{$forum['name']}</span></a></strong><br />{$forum_viewers_text} {$forum['description']} {$subforums}</td>

<td class="{$bgcolor}" valign="middle" align="center" width="9%" style="white-space: nowrap">
<span class="threadtext">Tematy </span><br />{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</td>    
</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="middle" align="center" width="9%" style="white-space: nowrap">
 <span class="threadtext">Posty </span><br />{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="middle" align="left" width="23%" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>
</tr>
Wydaje mi się, że jest to zależne od $lightbulb, jednakże nie wiem co dalej z tym.
Musisz edytować plik odpowiedzialny za tłumaczenie
Jak to zrobić? W panelu administratora znalazłem odpowiedzialny za to plik (global.lang.php) i znalazłem taką linijkę:
$l['new_posts'] = "Dział zawiera nowe posty";
Niestety, ale nie wiem co dalej, gdyż nie wiem skąd bierze się to "- undefined".



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości